ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 25 квітня 2017 року

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України у складі: головуючого - Прокопенка О. Б., суддів: Волкова О. Ф., Гриціва М. І., Кривенди О. В., розглянувши в порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового судового рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Північного територіального командування ВВ МВС України військової частини 3001, військової частини 3066 про стягнення грошової компенсації, встановила:

14 березня 2017 року надійшла заява ОСОБА_1, у якій заявник просить Верховний Суд України ухвалити додаткове судове рішення, яким скасувати ухвалу Вищого адміністративного суду України від 28 жовтня 2014 року та ухвалити нове рішення, яким, зокрема, визнати протиправною бездіяльність відповідача у вищезазначеній справі, зобов'язати останнього провести розрахунок у відповідності до вимог чинного законодавства.

Перевіривши наявні матеріали, викладені у заяві ОСОБА_1 доводи, колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України дійшла висновку, що підстав для задоволення заяви немає з огляду на таке.

Верховний Суд України постановою від 7 лютого 2017 року (Постанова N 21-1387а16, 757/5797/13-а) відмовив у задоволенні заяви Управління Північного територіального командування ВВ МВС України військової частини 3001 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 29 грудня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Північного територіального командування ВВ МВС України військової частини 3001, військової частини 3066 про стягнення грошової компенсації, відповідно до вимог частини першої статті 244 КАС, оскільки обставини, що стали підставою для перегляду справи не підтвердилися.

У заяві про ухвалення додаткового судового рішення, ОСОБА_1 просить скасувати ухвалу Вищого адміністративного суду України від 28 жовтня 2014 року у вище зазначеній справі, проте вказане судове рішення не було предметом перегляду Верховним Судом України.

Відповідно до частини першої статті 168 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС) суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою особи, яка брала участь у справі, чи з власної ініціативи прийняти додаткову постанову чи постановити додаткову ухвалу у випадках, якщо: щодо однієї із позовних вимог, з приводу якої досліджувалися докази, чи одного з клопотань не ухвалено рішення; суд, вирішивши питання про право, не визначив способу виконання судового рішення; судом не вирішено питання про судові витрати.

У розумінні статті 168 КАС Верховний Суд України не ухвалював рішення по суті у зазначеній справі, а здійснював перегляд судових рішень в порядку, визначеному главою 3 розділу IV КАС.

З урахуванням наведеного та керуючись пунктом 6 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 2 червня 2016 року N 1402-VIII "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), статтями 168, 235 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України ухвалила:

У задоволенні заяви ОСОБА_1 про ухвалення додаткового судового рішення відмовити.

 

Головуючий

О. Б. Прокопенко

Судді:

О. Ф. Волков

 

М. І. Гриців

 

О. В. Кривенда 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали