ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.05.2018 р. N 240

Про створення атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та затвердження її складу

Керуючись статтями 6, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року N 426 "Про затвердження Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій", наказом Міністерства соціальної політики України від 23 травня 2016 року N 545 "Про затвердження Типового положення про атестаційну комісію з проведення державної атестації закладів оздоровлення та відпочинку" (Положення N 545), який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 червня 2016 року за N 834/28964:

1. Створити атестаційну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

2. Затвердити склад атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (додається).

3. Затвердити перелік експертів, що залучаються до роботи комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (додається).

4. Комісії та експертам у роботі керуватися Типовим положенням про атестаційну комісію з проведення державної атестації закладів оздоровлення та відпочинку, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 23 травня 2016 року N 545 (Положення N 545), який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 червня 2016 року за N 834/28964.

5. Доручити заступнику голови облдержадміністрації, голові комісії - Гугніну Е. А. видавати свідоцтво про державну атестацію дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 06.07.2016 N 392 "Про атестаційну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку" (Розпорядження N 392) (зі змінами).

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
08 травня 2018 року N 240

СКЛАД
атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Гугнін
Едуард Анатолійович

заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Абдурахманова
Світлана Петрівна

директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, заступник голови комісії

Члени комісії:

Водоп'янов
Євген Олександрович

начальник управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області (за згодою)

Дроздова
Ольга Миколаївна

начальник відділу оздоровлення, сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Черкасова
Вікторія Вікторівна

завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Державної установи "Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" (за згодою).

 

Керівник апарату Запорізької
обласної державної адміністрації

З. М. Бойко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
08 травня 2018 року N 240

ПЕРЕЛІК
експертів, що залучаються до роботи комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Кармазіна
Наталія Сергіївна

заступник начальника управління - начальник відділу планування та забудови населених пунктів Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

Петренко
Анна Валеріївна

головний спеціаліст відділу оздоровлення, сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Самоєнко
Олена Олександрівна

головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

Керівник апарату Запорізької
обласної державної адміністрації

З. М. Бойко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали