Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про створення бюджетної установи "Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 1569)"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 жовтня 2018 р. N 724-р

Київ

Про створення бюджетної установи "Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 1569)"

1. Погодитися з пропозицією Адміністрації Державної прикордонної служби щодо створення бюджетної установи "Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 1569)".

2. Адміністрації Державної прикордонної служби забезпечити функціонування зазначеної бюджетної установи в межах загальної чисельності Державної прикордонної служби та видатків, що передбачені на утримання зазначеної Служби в Державному бюджеті України на відповідний рік.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали