МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 562

Про створення державного підприємства "Центр підтримки агропідприємств"

Відповідно до Господарського кодексу України та Закону України "Про управління об'єктами державної власності" наказую:

1. Створити державне підприємство "Центр підтримки агропідприємств", розмістивши його за адресою: вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001.

2. Функції координації роботи державного підприємства "Центр підтримки агропідприємств" покласти на Департамент правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.).

3. Призначити директором державного підприємства "Центр підтримки агропідприємств" Сумаркову Марію Пантелеймонівну з наступним, після державної реєстрації підприємства, укладанням з нею контракту.

4. Директору державного підприємства "Центр підтримки агропідприємств" Сумарковій М. П.:

4.1. Подати до Мінагрополітики України у тижневий термін на затвердження статут підприємства та забезпечити його державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

4.2. У місячний термін з дня державної реєстрації підприємства подати Департаменту правової та законопроектної роботи копію свідоцтва про державну реєстрацію, довідку про внесення відомостей до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, зразок відбитка печатки юридичної особи.

4.3. Забезпечити подання квартальної та річної фінансової звітності підприємства Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Гаврилюк В. М.).

5. Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.), Департаменту фінансів (Ахіджанов Б. Р.) разом з іншими структурними підрозділами міністерства врахувати зміни, пов'язані з утворенням підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики України.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мельника С. І.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали