МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2011 року N 646

Про створення державного підприємства "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ"

З метою підвищення ефективності використання державного майна та забезпечення розвитку транспортної і туристичної інфраструктури регіонів на основі принципу раціонального використання ресурсів та комплексної забудови територій, відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Указом Президента України від 12.05.2011 N 581/2011 (Указ N 581/2011), наказую:

1. Утворити державне підприємство "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ".

2. Затвердити Статут ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ".

3. Визначити місцезнаходження ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ" за адресою: 97416, Україна, Автономна Республіка Крим, місто Євпаторія, площа Моряків, 1.

4. Призначити Юденка Дмитра Миколайовича з 28.12.2011 року виконуючим обов'язки директора ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ" на період до призначення керівника цього підприємства в установленому законодавством порядку.

5. Виконуючому обов'язки директора ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ" Юденку Д. М.:

5.1. Здійснити заходи щодо державної реєстрації ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ" відповідно до вимог законодавства.

5.2. У тижневий термін з дати державної реєстрації ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ" надати до Департаменту державної власності Міністерства інфраструктури України належним чином завірену копію Статуту та довідку органу статистики про державну реєстрацію підприємства.

6. Департаменту державної власності:

6.1. В місячний термін після державної реєстрації ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ" надати пропозиції та здійснити необхідні заходи щодо передачі з балансу державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, на баланс ДП "НАУКОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ" майна, необхідного для здійснення підприємством його статутної діяльності, з метою формування його матеріальних та майнових активів.

6.2. Після отримання документів, зазначених в підпункті 5.2 наказу, забезпечити внесення змін до переліку підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра інфраструктури Плотнікову О. М.

 

Віце-прем'єр-міністр -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали