МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 563

Про створення державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Іршаваагроліс"

Керуючись Законом України "Про управління об'єктами державної власності", враховуючи клопотання Закарпатської обласної державної адміністрації від 08.02.2011 N 06-7/307 та з метою забезпечення раціонального використання лісів агропромислового комплексу, поліпшення їх якісного складу і підвищення продуктивності наказую:

1. Створити державне підприємство "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Іршаваагроліс", розмістивши його за адресою: 90754, Закарпатська область, Іршавський район, с. Довге, вул. Велика, 5-а.

2. Функції координації роботи державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Іршаваагроліс" покласти на Департамент землеробства (Демидов О. А.).

3. Призначити директором державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Іршаваагроліс" Фущича Івана Івановича з наступним після державної реєстрації укладанням з ним контракту.

4. Директору державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Іршаваагроліс" Фущичу І. І.:

4.1. У місячний термін розробити та подати Статут державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Іршаваагроліс" Мінагрополітики України на затвердження та забезпечити його державну реєстрацію.

4.2. У місячний термін з дня державної реєстрації державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Іршаваагроліс" подати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) копію свідоцтва про державну реєстрацію, довідку про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, зразок відбитка печатки юридичної особи.

4.3. Подавати квартальну та річну фінансову звітність Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Гаврилюк В. М.).

5. Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.) разом з іншими підрозділами міністерства врахувати зміни, пов'язані зі створенням вищевказаного державного підприємства, при розробці планів економічного і соціального розвитку та фінансових планів, формуванні переліку державних підприємств, установ і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали