КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2017 року N 699/3706

Про створення дитячо-юнацької спортивної школи "Локомотив"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про позашкільну освіту", пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року N 993, з метою забезпечення розвитку фізичної культури та спорту серед дітей Солом'янського району в місті Києві Київська міська рада вирішила:

1. Створити позашкільний навчальний заклад - дитячо-юнацьку спортивну школу "Локомотив".

2. Передати дитячо-юнацьку спортивну школу "Локомотив" до сфери управління Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації:

3.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3.2. Затвердити статут дитячо-юнацької спортивної школи "Локомотив".

3.3. Надати клопотання до Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо виділення додаткових коштів на функціонування дитячо-юнацької спортивної школи "Локомотив" по галузі "Фізична культура і спорт".

4. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали