КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 квітня 2017 року N 232/2454

Про створення фітнес-парку з зонами відпочинку на земельній ділянці в межах захисної смуги озера Лебедине в мікрорайоні 6-а житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статті 19 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 7, статей 51 - 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", статей 20, 21 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", з метою раціонального використання і збереження зелених насаджень, а також враховуючи численні звернення громадян, Київська міська рада вирішила:

1. Створити фітнес-парк з зонами відпочинку на земельній ділянці площею 12,2 га в межах захисної смуги озера Лебедине в 6-а мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва.

2. Внести зміни до Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затверджених рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N 806/338, включивши до переліку озеленених територій загального користування міста Києва, що відповідають типологічним ознакам та планувальним вимогам (таблиця N 2), земельну ділянку площею 12,2 га в межах захисної смуги озера Лебедине в 6-а мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва.

3. Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування земельною ділянкою площею 12,2 га в межах захисної смуги озера Лебедине в 6-а мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва.

4. Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою фітнес-парку з зонами відпочинку на земельній ділянці площею 12,2 га в межах захисної смуги озера Лебедине в 6-а мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва.

5. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вирішити в установленому порядку питання щодо фінансування заходів, передбачених пунктами 3, 4 цього рішення.

6. Оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик" в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологічної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали