МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 жовтня 2011 року N 435

Про створення Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України

З метою створення консультативно-дорадчого органу при Міністерстві інфраструктури України, який сприятиме підвищенню ролі громадської думки в процесі прийняття Міністерством рішень та здійсненню координації заходів, пов'язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в галузі інфраструктури транспорту та туризму України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" наказую:

1. Створити Громадську раду при Міністерстві інфраструктури України.

2. Затвердити Склад Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінтрансзв'язку від 26.03.2008 N 334 "Про створення Громадської ради при Міністерстві транспорту та зв'язку України" (із змінами).

4. Визнати відповідальними за співробітництво з Громадською радою при Міністерстві інфраструктури України Сектор з питань взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю та Департамент політики розвитку інфраструктури транспорту та туризму.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Корнієнка В. В.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали