МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 січня 2012 року N 37

Про створення інформаційного освітнього середовища на базі безкоштовного електронного ресурсу "Щоденник.ua"

Відповідно до Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 494 (Постанова N 494), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2010 N 1302 "Про експериментальне впровадження освітнього інноваційного проекту "Щоденник.ua" (Наказ N 1302), наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.04.2011 N 302 "Про заходи щодо впровадження електронного навчального контенту" (План N 302) та з метою подальшого розвитку інформаційного освітнього простору, враховуючи позитивні результати дослідно-експериментальної роботи із створення інформаційного освітнього середовища на базі електронного ресурсу "Щоденник.ua", наказую:

1. Затвердити План створення інформаційного освітнього середовища на базі безкоштовного електронного ресурсу "Щоденник.ua" (далі - План), що додається.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) здійснювати організаційне та науково-методичне забезпечення реалізації Плану, затвердженого пунктом 1 цього наказу.

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій провести відповідну організаційну роботу та сприяти впровадженню Плану у загальноосвітніх навчальних закладах.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
19.01.2012 N 37

План
створення інформаційного освітнього середовища на базі безкоштовного електронного ресурсу "Щоденник.ua"

N
з/п

Зміст роботи

Термін виконання

Очікувані результати

Відповідальні

1.

Підключити загальноосвітні навчальні заклади до електронного освітнього ресурсу "Щоденник.ua"

2012 рік

Підключення до ресурсу

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласні інститути післядипломної педагогічної освіти, компанія "Щоденник" (за згодою)

2.

Розробити програми та методичні рекомендації для навчання вчителів роботі в електронному освітньому ресурсі "Щоденник.ua"

лютий 2012 року

Програми навчальних модулів, методичні посібники

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

3.

Проводити навчання вчителів на базі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з видачею відповідних сертифікатів

постійно

Семінари, тренінги, майстер-класи

Обласні інститути післядипломної педагогічної освіти, компанія "Щоденник" (за згодою)

4.

Розробити перспективну програму розвитку функціоналу електронного освітнього ресурсу "Щоденник.ua"

липень 2012 року

Перелік необхідного функціоналу, програма розвитку

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

5.

Проводити моніторинг використання функціоналу електронного освітнього ресурсу "Щоденник.ua" та його впровадження у навчально-виховний процес

постійно

Інформаційно-аналітичні матеріали

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали