МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 жовтня 2011 року N 481

Про створення Інвентаризаційної комісії Міністерства інфраструктури

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 30.10.98 N 90, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.11.98 за N 728/3168, Інструкції з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 17.07.2000 N 64 (у редакції наказу Державного казначейства України від 21 лютого 2005 N 30), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31.07.2000 за N 459/4680, та з метою проведення інвентаризацій у центральному апараті Міністерства інфраструктури наказую:

1. Утворити Інвентаризаційну комісію Міністерства інфраструктури у складі:

Голова комісії

Корнієнко В. В. - заступник Міністра - керівник апарату

Заступник голови комісії

Данилов О. О. - в. о. начальника Відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування;

Члени комісії:

Моісеєнков О. О. - головний спеціаліст Департаменту економіки та фінансів;

 

Ковтун Т. О. - головний спеціаліст Відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування;

 

Малиновська О. Г. - головний спеціаліст Департаменту правового забезпечення;

 

Шкарупіло О. П. - головний спеціаліст Управління фінансового контролю та запобігання економічним правопорушенням.

2. Інвентаризаційній комісії провести у період 01 - 21.11.2011 інвентаризацію основних засобів, інших необоротних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, грошових коштів і документів, розрахунків, які обліковуються на балансі Міністерства інфраструктури станом на 01.11.2011, а також матеріальних цінностей, які згідно з Актами прийому-передачі взяті у тимчасове користування.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування провести співставлення даних бухгалтерського обліку з фактичною наявністю майна та відобразити в обліку результати проведеної інвентаризації.

4. Голові комісії у термін до 25.11.2011 здійснити заходи щодо розгляду результатів проведення інвентаризації та затвердження Протоколу інвентаризаційної комісії.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства транспорту та зв'язку України від 30.09.2010 N 717 "Про створення постійно діючої інвентаризаційної комісії".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименка К. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали