Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про створення Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - грудні 2019 року

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.09.2019 р. N 1614

Київ

Про створення Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - грудні 2019 року

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 30 січня 2019 року N 22/2019 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році" (Указ N 22/2019):

1. Для керівництва і контролю за діяльністю районних призовних комісій створити Київську міську призовну комісію з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - грудні 2019 року та затвердити її склад, що додається.

2. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій:

2.1. Підвести підсумки весняного 2018 року призову громадян на строкову військову службу.

2.2. Організувати роботу з підготовки та проведення осіннього призову 2019 року.

2.3. Утворити районні призовні комісії та затвердити їх склад.

2.4. Направити для роботи в районні військові комісаріати на період підготовки та весь термін проведення призову технічних працівників і операторів персональних обчислювальних машин (друкарок).

2.5. Забезпечити районні військові комісаріати автомобільним транспортом.

2.6. Укомплектувати районні лікарські комісії лікарями-спеціалістами та забезпечити їх медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном.

2.7. Організувати доведення до керівників підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності, що вони забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць на вимогу військових комісаріатів.

3. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві надавати допомогу військовим комісаріатам міста Києва у проведенні призову громадян на строкову військову службу, з розшуку призовників, які ухиляються від призову, забезпечити охорону громадського порядку на призовних дільницях районів міста, Київському міському збірному пункті та на прилеглій до нього території.

4. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Забезпечити роботу військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату з 06 вересня 2019 року до 17 січня 2020 року з метою проведення контрольного медичного огляду призовників, призваних на строкову військову службу, з проведенням обов'язкового переліку обстежень (серологічного аналізу крові на антитіла до ВІЛ, гепатитів B, C та кардіоліпінового антигену) відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року N 402, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за N 1109/15800, а також розгляду заяв громадян про незгоду з результатом медичного огляду і рішенням районної лікарської комісії та перевірки рішень стосовно призовників, визнаних непридатними та тимчасово непридатними до військової служби за результатами призову та приписки зі 100 % охопленням.

4.2. Забезпечити військово-лікарські комісії районних у місті Києві військових комісаріатів лікарями-психіатрами та лікарями-дерматологами.

4.3. Забезпечити міську лікарську комісію медикаментами, медичним інструментарієм і санітарно-господарським майном.

4.4. Забезпечити проведення обстеження призовників у закладах охорони здоров'я позачергово, безоплатно та в повному обсязі під особисту відповідальність керівників закладів охорони здоров'я.

4.5. Визначити заклади охорони здоров'я в кожному районі міста Києва для проведення призовникам обов'язкових лабораторних досліджень (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, група крові, Rh-фактор), інструментальних обстежень (ЕКГ, флюорографічне обстеження ОГП) та інших обстежень за направленням районних у місті Києві військових комісаріатів.

4.6 Визначити заклади охорони здоров'я для проведення призовникам обстеження у стаціонарних умовах.

5. Рекомендувати військовому комісарові Київського міського військового комісаріату розглянути можливість організації роботи буфету у приміщенні їдальні Київського міського збірного пункту в установленому порядку.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
11 вересня 2019 року N 1614

Склад
Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - грудні 2019 року

Давтян
Дмитро Олександрович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Лавренюк
Ірина Дмитрівна

провідний спеціаліст відділу комплектування та призову Київського міського військового комісаріату, секретар комісії (за згодою)

Білий
Олег Костянтинович

начальник відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Вертелецька
Ірина Миколаївна

голова військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Івашковський
Роман Ігорович

офіцер командування Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Клявлін
Сергій Володимирович

військовий комісар Київського міського військового комісаріату, заступник голови комісії (за згодою)

Колобова
Ярослава Валеріївна

директор Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Лолашвілі
Бадрі Годердзійович

директор комунального некомерційного підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Освітня агенція міста Києва"

Онисько
Олег Васильович

начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у місті Києві (за згодою)

Швед
Олена Іванівна

начальник відділу медико-соціальної допомоги населенню управління лікувально-профілактичної допомоги Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Шпильовий
Іван Федорович

перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Француз
Іван Миколайович

начальник відділу з питань муніципальної безпеки управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Резервний склад членів призовної комісії (на випадок хвороби або відсутності з інших поважних причин):

Вітковський
Володимир Петрович

заступник голови військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату (за згодою)

Гуреєв
Юрій Валентинович

начальник відділу пасажирських перевезень управління з питань організації дорожнього руху, паркування та пасажирських перевезень Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Зборомирська
Галина Анатоліївна

заступник директора Департаменту - начальник управління лікувально-профілактичної допомоги Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Кучер
Олександр Валентинович

головний спеціаліст відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Плачинда
Олександр Іванович

заступник начальника відділу з питань мобілізаційної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Сергеєв
Олександр Михайлович

головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Сколобанова
Юлія Миколаївна

начальник відділу соціальної роботи Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Семенченко
Сергій Володимирович

заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві (за згодою)

Юрчук
Олексій Федорович

начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) - заступник військового комісара Київського міського військового комісаріату

 

Керівник апарату

Д. Загуменний
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали