МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 жовтня 2011 року N 651

Про створення комісії для ведення колективних переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та Профспілкою працівників нафтової і газової промисловості України на 2012 - 2013 роки

На виконання Закону України "Про колективні договори і угоди" та з метою проведення колективних переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та Профспілкою працівників нафтової і газової промисловості України на 2012 - 2013 роки наказую:

1. Створити комісію, уповноважену вести колективні переговори з боку Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, у такому складі:

Макуха
Володимир Олексійович

- заступник Міністра - керівник апарату, голова комісії

Кирюшин
Ігор Володимирович

- директор Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива, заступник голови комісії

Волович
Тетяна Михайлівна

- начальник відділу методології функціонування та моніторингу діяльності підприємств нафтогазового комплексу Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива

Левчук
Тетяна Іванівна

- начальник Управління трудової та соціальної політики

Павленко
Світлана Віталіївна

- начальник відділу з питань адаптації законодавства Департаменту юридичного забезпечення

Пахно
Анна Ігорівна

- головний спеціаліст відділу контрактів та кадрового забезпечення Департаменту управління персоналом та документального забезпечення

Чупрун
Вадим Прокопович

- заступник голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

Колбушкін
Юрій Петрович

- директор Департаменту економічного планування та бюджетних розрахунків Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

Белозор
Артем Володимирович

- головний юрисконсульт відділу загальноправової роботи Юридичного департаменту Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

Березинець
Анатолій Максимович

- начальник відділу охорони праці Департаменту охорони праці, промислової безпеки та надійності транспортування газу і нафти Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

Лось
Володимир Арсентійович

- заступник директора Департаменту по роботі з персоналом Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

Мостовенко
Тетяна Львівна

- начальник відділу планування фонду оплати праці Департаменту економічного планування та бюджетних розрахунків Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (за згодою)

Асаулов
Володимир Олександрович

- начальник департаменту по роботі з персоналом ДК "Укргазвидобування" (за згодою)

Головчук
Тетяна Василівна

- начальник відділу організації праці та заробітної плати - заступник начальника управління організації праці та заробітної плати апарату управління ПАТ "Укрнафта" (за згодою)

Єна
Валентина Миколаївна

- начальник управління по роботі з персоналом ПАТ "Укртранснафта" (за згодою)

Лісковацька
Наталія Едвардівна

- начальник управління з організації праці та кадрової політики ДАТ "Чорноморнафтогаз" (за згодою)

Табак
Микола Сергійович

- начальник департаменту з загальних та соціальних питань ДК "Укртрансгаз" (за згодою)

2. Комісії (Макуха В. О.):

2.1. Опрацювати проект Галузевої угоди між Міністерством енергетики України та вугільної промисловості України, Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України"" та Профспілкою працівників нафтової і газової промисловості України на 2012 - 2013 роки.

2.2. Залучати до роботи, у разі необхідності, фахівців структурних підрозділів центрального апарату Міненерговугілля та апарату Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

2.3. Переговори з уповноваженими представниками Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України провести впродовж листопада - грудня 2011 року.

2.4. Управлінню трудової та соціальної політики (Левчук Т. І.) укладену Галузеву угоду між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та Профспілкою працівників нафтової і газової промисловості України на 2012 - 2013 роки направити на повідомну реєстрацію до Міністерства соціальної політики України в тижневий термін.

3. До укладення наступної Угоди надати комісії право вносити пропозиції щодо змін і доповнень до тексту Угоди.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго від 29 листопада 2010 року N 499 "Про створення комісії для ведення колективних переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та Профспілкою працівників нафтової і газової промисловості України на 2011 - 2012 роки".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали