МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 листопада 2011 року N 702

Про створення комісії для ведення колективних переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України на 2012 - 2014 роки

На виконання Закону України "Про колективні договори і угоди" та з метою проведення колективних переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України на 2012 - 2014 роки наказую:

1. Створити комісію, уповноважену вести колективні переговори від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, у такому складі:

Константінов
Микита Ігорович

директор Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу, голова комісії

Левчук
Тетяна Іванівна

заступник директора Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики - начальник управління трудової та соціальної політики, заступник голови комісії

Павленко
Світлана Віталіївна

начальник відділу з питань адаптації законодавства Департаменту юридичного забезпечення

Пахно
Анна Ігорівна

головний спеціаліст відділу контрактів та кадрового забезпечення Департаменту управління персоналом та документального забезпечення

Хала
Дмитро Олександрович

заступник начальника управління ядерно-енергетичного комплексу Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу

Галушка
Юрій Володимирович

заступник директора з економіки та фінансів ДП "Смоли" (за згодою)

Нікуліна
Світлана Миколаївна

директор департаменту праці та заробітної плати виконавчої дирекції з кадрів, праці та соціальних питань ДП НАЕК "Енергоатом" (за згодою)

Онищенко
Володимир Григорович

начальник відділу організації праці та заробітної плати ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (за згодою)

Пухальська
Вікторія Миколаївна

начальник планово-виробничого відділу "Український НДІПРІ промислової технології" (за згодою)

Решетило
Світлана Василівна

провідний фахівець з організації та нормування праці планово-економічного відділу ДНВП "Цирконій" (за згодою).

2. Комісії (Константінов М. І.):

2.1. Опрацювати проект Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України на 2012 - 2014 роки.

2.2. Залучати до роботи, у разі необхідності, фахівців структурних підрозділів центрального апарату Міненерговугілля.

2.3. Провести переговори з уповноваженими представниками Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України впродовж листопада - грудня 2011 року.

2.4. Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.) укладену Галузеву угоду між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України на 2012 - 2014 роки направити на повідомну реєстрацію до Міністерства соціальної політики України в тижневий термін.

3. Надати комісії право до укладення наступної угоди вносити пропозиції щодо змін і доповнень до тексту Галузевої угоди.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго від 13 листопада 2009 року N 598 "Про створення комісії для ведення колективних переговорів з питань укладення Галузевої угоди між Міністерством палива та енергетики України і Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України на 2010 - 2012 роки".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали