Додаткова копія: Про створення комісії по перевірці фактів щодо ситуації, яка склалась в ліцеї N 142 м. Києва по вул. Політехнічна, 2-а у Солом'янському районі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.04.2018 р. N 571

Київ

Про створення комісії по перевірці фактів щодо ситуації, яка склалась в ліцеї N 142 м. Києва по вул. Політехнічна, 2-а у Солом'янському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи звернення народних депутатів України, листи правоохоронних органів, протокол N 5/56 від 14.03.2018 засідання постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту та з метою встановлення обставин, що призвели до зупинення навчального процесу у ліцеї N 142 м. Києва:

1. Утворити комісію по перевірці фактів щодо ситуації, яка склалась в ліцеї N 142 м. Києва по вул. Політехнічна, 2-а у Солом'янському районі, та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії, створеній згідно з пунктом 1 цього розпорядження:

провести перевірку фактів щодо ситуації, яка склалась в ліцеї N 142 м. Києва по вул. Політехнічна, 2-а у Солом'янському районі;

за результатами роботи надати до 1 травня 2018 року пропозиції Київському міському голові, в тому числі щодо проведення службових розслідувань стосовно осіб, дії яких призвели до зупинення навчального процесу у ліцеї N 142 м. Києва.

3. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій надавати інформацію та документи, необхідні для роботи Комісії.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
06 квітня 2018 року N 571

СКЛАД
комісії по перевірці фактів щодо ситуації, яка склалась в ліцеї N 142 м. Києва по вул. Політехнічна, 2-а у Солом'янському районі

Поворозник
Микола Юрійович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Колтик
Оксана Тарасівна

Директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Красюк
Сергій Йосипович

Начальник управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Кузьменко
Володимир Володимирович

Директор Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Мартенюк
Віктор Олексійович

Головний спеціаліст відділу запобігання та виявлення корупції управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), секретар комісії

Науменко
Дмитро Володимирович

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Свистунов
Олександр Вікторович

Директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Ткачук
Роман Станіславович

Заступник директора Департаменту - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Федотов
Костянтин Павлович

Директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Фіданян
Олена Григорівна

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Якимович
Микола Григорович

Начальник управління контрольно-аналітичного забезпечення першого заступника голови Київської міської державної адміністрації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Яковлєва
Ольга Володимирівна

Заступник начальника юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

В. о. керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали