ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Десята сесія

РІШЕННЯ

від 28.09.2011 р. N 32

Про створення комісії щодо визначення земель, що залишаються в державній власності, та тих, які передаються до земель комунальної власності

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись законами України "Про розмежування земель державної та комунальної власності", "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації від 11.04.2011 р. N 139/2011-р, міська рада вирішила:

1. Створити комісію щодо визначення земель, що залишаються в державній власності та тих, які передаються до земель комунальної власності, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 

Додаток
до рішення Хмельницької міської ради
28.09.2011 N 32

СКЛАД
комісії щодо визначення земель, що залишаються в державній власності, та тих, які передаються до земель комунальної власності

Прокопець
Іван Юрійович

- голова комісії, заступник міського голови

Кулаківська
Аліса Валентинівна

- заступник голови комісії, начальник Управління Держкомзему в м. Хмельницькому Хмельницької області (за згодою)

Самишкін
Сергій Олександрович

- заступник голови комісії, начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи

Члени комісії:

Зеленська
Олена Валентинівна

- начальник відділу оцінки майна та індивідуального продажу регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області (за згодою)

Попик
Леонтій Андронович

- інженер КЕВ місто Хмельницький (за згодою)

Павлюк
Ірина Іванівна

- головний інженер Хмельницького бюро технічної інвентаризації

Івашко
Володимир Сергійович

- начальник управління комунального майна

Дунаєвський
Віктор Володимирович

- головний архітектор міста

Демчук
Лілія Григорівна

- завідуюча юридичним відділом

Романовський
Роман Олександрович

- начальник міжрайонного відділу координації природоохоронної діяльності Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області (за згодою)

Рибак
Олександр Анатолійович

- головний санітарний лікар міста (за згодою).

 

Секретар міської ради

В. Лесков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали