МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 561

Про створення комісії з питань перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 вересня 2011 р. N 484 "Про затвердження плану перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)" наказую:

1. Створити комісію з питань перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) у складі згідно з додатком.

2. Комісії здійснити перевірки згідно з Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), затвердженими наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства аграрної політики України від 1 лютого 2006 року N 9/30.

3. Голові комісії за результатами роботи комісії повідомити керівництво Міністерства.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Сеня О. В.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
21.10.2011 N 561


Склад комісії
з питань перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

Демидов О. А.

директор Департаменту землеробства, голова комісії

Калашніков В. Б.

заступник начальника Головної державної інспекції захисту рослин, заступник голови комісії

Возний В. М.

головний спеціаліст відділу контролю технологічних процесів Головної державної інспекції захисту рослин, заступник голови комісії

Члени комісії:

 

Ващенко В. М.

начальник відділу контролю технологічних процесів Головної державної інспекції захисту рослин

Полонський М. О.

головний спеціаліст відділу контролю технологічних процесів Головної державної інспекції захисту рослин

Станіславський С. В.

провідний спеціаліст відділу контролю технологічних процесів Головної державної інспекції захисту рослин

Мельничук С. Д.

директор Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, д. б. н. , професор, член-кореспондент УААН (за згодою)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали