МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2011 року N 722

Про створення комісії з питань проведення перевірки забезпечення фізичного захисту у ВП "Запорізька АЕС"

Відповідно до вимог статті 24 Закону України "Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання" та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 20.04.2011 N 78 "Про затвердження Плану-графіка проведення перевірок забезпечення фізичного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, джерел іонізуючого випромінювання об'єктів, що належать до сфери управління Міненерговугілля" (План N 78) наказую:

1. Створити комісію з питань проведення перевірки забезпечення фізичного захисту у відокремленому підрозділі "Запорізька АЕС" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (далі - Комісія) у складі, що додається.

2. Комісії у період з 28.11.2011 по 02.12.2011 провести перевірку з питань забезпечення фізичного захисту у відокремленому підрозділі "Запорізька АЕС" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".

3. Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики (Онищенко О. М.) організувати роботу Комісії.

 

Міністр

Ю. Бойко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
18.11.2011 N 722

Склад комісії з питань проведення перевірки забезпечення фізичного захисту у відокремленому підрозділі "Запорізька АЕС" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

Онищенко Олександр Миколайович

- директор Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (голова Комісії)

Чекурда Тарас Петрович

- начальник відділу фізичного захисту, антитерористичної діяльності та охорони об'єктів Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (заступник голови Комісії)

Лучков В'ячеслав Іванович

- головний спеціаліст відділу фізичного захисту, антитерористичної діяльності та охорони об'єктів Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Небіщанський Артур Михайлович

- головний спеціаліст відділу фізичного захисту, антитерористичної діяльності та охорони об'єктів Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Борисенко Аркадій Михайлович

- інженер з радіаційної безпеки Державного підприємства "38 відділ інженерно-технічних частин" (за згодою)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали