МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 травня 2012 року N 293

Про створення комісії з проведення перевірки з питань забезпечення фізичного захисту Державного підприємства "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп"

Відповідно до вимог статті 24 Закону України "Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання", спільного наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства надзвичайних ситуацій України та Національної академії наук України від 17.10.2011 N 621/1095/656 "Про затвердження Порядку контролю за забезпеченням фізичного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання" (Порядок N 621/1095/656), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.11.2011 за N 1267/20005, та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02.12.2011 N 782 "Про затвердження річного Плану-графіка проведення перевірок з питань фізичного захисту на 2012 рік" (План N 782) наказую:

1. Створити комісію з проведення перевірки з питань забезпечення фізичного захисту Державного підприємства "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп" (далі - Комісія) у складі, що додається.

2. Комісії (Онищенко О. М.) у період з 21.05.2012 по 23.05.2012 провести планову комплексну перевірку з питань забезпечення фізичного захисту Державного підприємства "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп".

3. Державному підприємству "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп" (Левченко О. І.) забезпечити належні умови для роботи комісії.

4. Контрольна виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
10.05.2012 N 293


Склад комісії з проведення перевірки з питань забезпечення фізичного захисту Державного підприємства "Спеціалізований центр "Вуглеізотоп"

Онищенко Олександр Миколайович

- директор Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (голова Комісії);

Небіщанський Артур Михайлович

- головний спеціаліст відділу фізичного захисту, антитерористичної діяльності та охорони об'єктів Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України;

Сатановський Сергій В'ячеславович

- фахівець з супроводження основної діяльності відділу фізичного захисту, охорони та режиму Державного підприємства "38 відділ інженерно-технічних частин" (за згодою).

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали