ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2012 р. N 720

Київ

Про створення комісії з вивчення питань дотримання технології захоронення твердих побутових відходів на полігоні N 5 ПАТ "Київспецтранс" в с. Підгірці Обухівського району Київської області

Відповідно до підпункту 6 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Закону України "Про відходи", на виконання протоколу наради депутатського корпусу Підгірцівської сільської ради та представників Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.03.2012 щодо подальшої роботи полігона N 5 та взаємної співпраці між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та Підгірцівською сільською радою, з метою вивчення технічного стану полігона твердих побутових відходів N 5 в с. Підгірці Обухівського району Київської області та перспектив його модернізації й технічного переоснащення:

1. Створити комісію з вивчення питань дотримання технології захоронення твердих побутових відходів на полігоні N 5 ПАТ "Київспецтранс" в с. Підгірці Обухівського району Київської області та затвердити її склад, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
04.05.2012 N 720


Склад
комісії з вивчення питань дотримання технології захоронення твердих побутових відходів на полігоні N 5 ПАТ "Київспецтранс" в с. Підгірці Обухівського району Київської області

Мазурчак
Олександр Володимирович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова комісії

Казачук
Володимир Олександрович

заступник начальника Головного управління комунального господарства, співголова комісії

Буждиган
Володимир Іванович

головний спеціаліст відділу благоустрою міського господарства управління комунального господарства Головного управління комунального господарства, секретар комісії

Колядюк
Наталія Іванівна

начальник відділу екологічного контролю земельних ресурсів за поводженням з відходами та небезпечними речовинами Державної екологічної інспекції у Київській області (за згодою)

Безкоровайний
Олександр Іванович

начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області (за згодою)

Андрущенко
Андрій Володимирович

начальник відділу державного нормування природокористування державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області (за згодою)

Остапчук
Тарас Миколайович

завідувач відділу гігієнічних проблем, екології та здоров'я населення Київської міської санітарно-епідеміологічної станції (за згодою)

Дупляк
Віталій Дмитрович

голова правління ПАТ "Укрводпроект" (за згодою)

Черниш
Василь Михайлович

головний інженер проектів ПАТ "Укрводпроект" (за згодою)

Новіков
Арсеній Вікторович

голова правління ПАТ "Київспецтранс" (за згодою)

Чирва
Василь Іванович

технічний директор ПАТ "Київспецтранс" (за згодою)

Нікіташ
Олександр Петрович

директор центру гідрогеологічних та геолого-екологічних досліджень ДП "Українська геологічна компанія" (за згодою)

Носек
Олексій Володимирович

директор відокремленого структурного підрозділу "Міжгалузевий центр впровадження та трансферу технологій "Ерідан" Державної науково-виробничої корпорації "Київський інститут автоматики" (за згодою)

Горбенко
Віктор Миколайович

заступник директора з наукової роботи відокремленого структурного підрозділу "Міжгалузевий центр впровадження та трансферу технологій "Ерідан" Державної науково-виробничої корпорації "Київський інститут автоматики" (за згодою)

Ткачова
Раїса Іванівна

депутат Підгірцівської сільської ради (за згодою)

Токарчук
Віталій Захарович

депутат Підгірцівської сільської ради (за згодою)

Сас
Олександр Миколайович

депутат Підгірцівської сільської ради (за згодою)

Покуль
Павло Георгійович

депутат Підгірцівської сільської ради (за згодою)

Житніков
Володимир Миколайович

депутат Підгірцівської сільської ради (за згодою).


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали