МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 608

Про створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах класу "1" структурних підрозділів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Відповідно до пункту 18 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 р. N 1893, у зв'язку із закінченням терміну дії Атестатів відповідності комплексних систем захисту інформації (далі - КСЗІ) в інформаційно-телекомунікаційних системах класу "1" (далі - ІТС), призначених для обробки службової інформації і якій надається гриф обмеження доступу "Для службового користування", та з метою отримання експертних висновків захищеності службової інформації, що обробляють в ІТС наказую:

1. Створити КСЗІ в ІТС класу "1", призначених для обробки службової інформації і якій надається гриф обмеження доступу "Для службового користування", у таких структурних підрозділах апарату Міністерства:

- відділі документального забезпечення Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (далі - ІТС-1 ДЗ);

- відділі пожежної безпеки та цивільного захисту Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, інформаційно-аналітичного забезпечення (далі - ІТС-1 ДБ).

2. Призначити:

2.1. Відповідальним за створення вищезазначених КСЗІ в ІТС та впровадження заходів із захисту інформації - начальника відділу технічного захисту інформації ПОЦ ДП НЕК "Укренерго" Марченка О. Т. (за згодою).

2.2. Адміністраторами безпеки в:

- ІТС-1 ДЗ - інженера відділу експлуатації організаційно-економічних задач Головного інформаційно-обчислювального центру ДП НЕК "Укренерго" Курінного В. В (за згодою);

- ІТС-1 ДБ - головного спеціаліста відділу пожежної безпеки та цивільного захисту Департаменту промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, інформаційно-аналітичного забезпечений Гіматова І. М.

2.3. Системним адміністратором ІТС-1 ДЗ та ІТС-1 ДБ - інженера-програміста 1 категорії бюро системного математичного забезпечення відділу інформаційно-технологічного обслуговування ГІОЦ ДП НЕК "Укренерго" - Сайка Д. А. (за згодою).

3. Комісії, утвореній згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 31 серпня 2011 р. N 456, після створення КСЗІ, здійснити попередні випробування КСЗІ ІТС-1 ДЗ та ІТС-1 ДБ, скласти акти та надати їх на затвердження керівництву Міністерства.

4. Адміністративно-господарському управлінню (Дячук Г. І.) здійснити матеріально-технічне забезпечення щодо створення КСЗІ в ІТС-1, що зазначені у п. 1 цього наказу, та проведення їх державної експертизи.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінпаливенерго України від 19 серпня 2005 року N 409 "Про створення комплексних систем захисту інформації в автоматизованих системах класу "1" структурних підрозділів Міністерства палива та енергетики України".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали