КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 845/7081

Про створення комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2" Дарницького району м. Києва

Відповідно до статті 104, частин першої, другої та четвертої статті 105, статей 106, 107, 109 Цивільного кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Створити комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2" Дарницького району м. Києва шляхом виділу його разом з об'єктом нерухомого майна згідно з додатком, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, із складу Центральної районної поліклініки Дарницького району м. Києва та віднести його до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації здійснити в установленому порядку організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

3.1. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2" Дарницького району м. Києва.

3.2. Закріпити за комунальним некомерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2" Дарницького району м. Києва, створеним у відповідності до пункту 1 цього рішення, на праві оперативного управління об'єкт нерухомого майна, зазначений в додатку до цього рішення.

3.3. Привести у відповідність до цього рішення свої розпорядження.

4. Це рішення Київради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики та на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київради
15.12.2011 N 845/7081

Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2" Дарницького району м. Києва та об'єкт нерухомого майна, що закріплений за ним на праві оперативного управління

N п/п

Назва закладу охорони здоров'я

Адреса закладу охорони здоров'я

Площа нерухомого майна та його характеристики

I.

Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2" Дарницького району м. Києва

м. Київ, вул. Вербицького, 5

20207 м2, 6 поверхів

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали