Додаткова копія: Про створення Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шістнадцята сесія VII скликання

РІШЕННЯ

від 26.09.2019 р. N 1582

Про створення Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 104 - 108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, статей 32, 36 Кодексу законів про працю України, статті 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров'я" (Закон N 2002-VIII), Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" (Закон N 2168-VIII), статті 4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", Положення про основні засади управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області (обласної комунальної власності), затвердженого рішенням обласної ради від 04.11.2011 р. N 326 (Положення N 326) (із змінами і доповненнями), з метою покращення якості й доступності медичного обслуговування населення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів і кадрового потенціалу обласна рада вирішила:

1. Створити юридичну особу публічного права - Комунальне некомерційне підприємство "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради шляхом реорганізації в результаті перетворення юридичної особи - комунального закладу "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом".

2. Затвердити передавальний акт комунального закладу "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" до правонаступника Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради (Додаток 1*).

3. Закріпити згідно із затвердженим передавальним актом за Комунальним некомерційним підприємством "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради на праві оперативного управління відповідні активи (нерухоме, рухоме та інше окремо визначене майно) та пасиви комунального закладу "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом".

4. Затвердити статутний капітал Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради в розмірі 10000 грн. (десять тисяч гривень 00 копійок).

5. Затвердити статут Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради (Додаток 2*).


* Не наводиться.

6. Комунальне некомерційне підприємство "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради є правонаступником усього майна, всіх прав та обов'язків комунального закладу "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом".

7. Призначити Білак-Лук'янчук Вікторію Йосипівну в порядку переведення на посаду директора Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради з посади головного лікаря комунального закладу "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом".

8. Уповноважити департамент охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації на підписання додаткової угоди до контракту з директором Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради Білак-Лук'янчук В. Й.

9. Уповноважити директора Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради та надати йому повноваження з правом підпису на подання до органу, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, відповідні документи щодо реєстрації створення юридичної особи Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради з правом передоручення.

10. Директору Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради, за погодженням з департаментом охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації, затвердити структуру та штатний розпис Комунального некомерційного підприємства "Центр з профілактики та боротьби із СНІДом" Закарпатської обласної ради.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації, заступника голови обласної ради та профільні постійні комісії обласної ради з питань: охорони здоров'я; законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

 

Голова ради

М. Рівіс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали