Додаткова копія: Про створення комунального закладу "Початкова школа N 334 Дарницького району м. Києва"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1352/5416

Про створення комунального закладу "Початкова школа N 334 Дарницького району м. Києва"

Відповідно до статей 9, 11 Закону України "Про загальну середню освіту", пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 березня 2012 року N 209/7546 "Про делегування повноважень виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям у сфері освіти" (Рішення N 209/7546) Київська міська рада вирішила:

1. Створити комунальний заклад "Початкова школа N 334 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, проспект Миколи Бажана, 34-а.

2. Передати комунальний заклад "Початкова школа N 334 Дарницького району м. Києва" до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації:

3.1. Здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3.2. Затвердити статут комунального закладу "Початкова школа N 334 Дарницького району м. Києва".

4. Взяти до відома, що видатки на утримання комунального закладу "Початкова школа N 334 Дарницького району м. Києва" здійснюються за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста Києва для головного розпорядника Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації по галузі "Освіта" на відповідний рік.

5. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали