КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 22 червня 2017 року N 610/2772

Про створення комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Театр "Київ Модерн-балет"

Відповідно до статті 109 Цивільного кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про культуру", "Про театри та театральну справу", враховуючи лист комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва" від 21 листопада 2016 року N 201, Київська міська рада вирішила:

1. Утворити комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Театр "Київ Модерн-балет" шляхом виділу з комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва" (ЄДРПОУ 05492734).

2. Встановити, що комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Театр "Київ Модерн-балет" є правонаступником у частині майна, прав та обов'язків комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва".

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

3.1. Утворити комісію з виділу комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Театр "Київ Модерн-балет" з комунального закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва".

3.2. Здійснити організаційно-правові заходи згідно з пунктом 1 цього рішення.

3.3. Затвердити розподільчий баланс в установленому порядку.

3.4. Затвердити Положення про комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Театр "Київ Модерн-балет".

3.5. Порушити клопотання перед Міністерством культури України про надання комунальному закладу "Театрально-видовищний заклад культури "Театр "Київ Модерн-балет" статусу академічного.

4. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності та постійну комісію Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали