ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.09.2017 р. N 490

Про створення конкурсної комісії з компенсації витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки, затвердження її складу та Положення про неї

Керуючись статтями 6, 13 та п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 30 серпня 2017 року N 460 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на компенсацію витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки", яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 04 вересня 2017 року за N 58/1854, з метою визначення переможців конкурсу та розподілу коштів обласного бюджету, виділених на сприяння суб'єктам малого і середнього підприємництва, які провадять експортну діяльність на території Запорізької області:

1. Створити конкурсну комісію з компенсації витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки (далі - Конкурсна комісія).

2. Затвердити:

1) склад Конкурсної комісії (додається).

2) Положення про Конкурсну комісію (додається).

 

Голова обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
18 вересня 2017 року N 490

СКЛАД
конкурсної комісії з компенсації витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки

Самусь
Вікторія Володимирівна

заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, голова Конкурсної комісії

Куц
Андрій В'ячеславович

віце-президент Запорізької торгово-промислової палати, заступник голови Конкурсної комісії (за згодою)

Кучеренко
Максим Олександрович

заступник начальника управління - начальник відділу розвитку підприємництва та з питань регуляторної політики управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, секретар Конкурсної комісії

Члени Конкурсної комісії:

Головко
Олександр Степанович

президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) "Потенціал" (за згодою)

Гончар
Наталія Володимирівна

начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації

Горбатов
Анатолій Федорович

голова Федерації роботодавців ринків Запорізької області, заступник генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю "Аверс" (за згодою)

Єрьоменко
Олена Вікторівна

голова правління громадської організації "Бізнес-Союз "Порада" (за згодою)

Жаботинський
Руслан Леонідович

голова обласної громадської організації "Культура і мистецтво" (за згодою)

Іванченко
Олексій Олегович

заступник начальника управління - начальник відділу інвестиційної політики Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації

Кривенко
Лідія Олександрівна

голова правління міської спілки підприємців "Ніка" (за згодою)

Любім
Людмила Сергіївна

голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Запорізької обласної ради (за згодою)

Мулл
Світлана Іванівна

начальник управління енергетики та енергозбереження Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

Ольшанський
Сергій Миколайович

директор товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Ольф" (за згодою)

Поляков
Андрій Вікторович

заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Скорик
Ксенія Мирославівна

головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу апарату облдержадміністрації

Степаненко
Володимир Васильович

генеральний директор Державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області" (за згодою).

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

З. М. Бойко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
18 вересня 2017 року N 490

ПОЛОЖЕННЯ
про конкурсну комісію з компенсації витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки

1. Конкурсна комісія з компенсації витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки (далі - Конкурсна комісія) є колегіальним органом, який створений для проведення конкурсу з компенсації витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки (далі - Конкурс), для визначення його переможців та з метою розподілу коштів обласного бюджету, виділених на сприяння суб'єктам малого і середнього підприємництва, які провадять експортну діяльність на території Запорізької області.

2. Конкурсна комісія у своїй роботі керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови Запорізької обласної державної адміністрації, Порядком використання коштів обласного бюджету, виділених на компенсацію витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки (далі - Порядок), затвердженим розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 30 серпня 2017 року N 460 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на компенсацію витрат суб'єктів малого і середнього підприємництва, пов'язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки", яке зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 04 вересня 2017 року за N 58/1854, а також цим Положенням.

3. Конкурсна комісія діє у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Конкурсної комісії. До складу Конкурсної комісії включаються представники Запорізької торгово-промислової палати (далі - ЗТПП), державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області" (далі - РФПП), місцевих органів виконавчої влади, громадських об'єднань підприємців, депутати Запорізької обласної ради.

4. Завданням Конкурсної комісії є проведення Конкурсу та визначення його переможців серед суб'єктів господарювання, витрати яких пов'язані із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон'юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки для отримання коштів обласного бюджету, виділених на компенсацію їх витрат відповідно до Порядку.

5. Комісія має право:

1) розглядати документи, надані учасниками;

2) у разі необхідності залучати до своєї роботи незалежних експертів та фахівців.

6. Секретар Конкурсної комісії забезпечує організацію діяльності Конкурсної комісії, веде протокол засідання Конкурсної комісії.

Секретар Конкурсної комісії приймає документи від ЗТПП та складає акт прийому-передачі документів до Конкурсної комісії.

7. Засідання Конкурсної комісії проводиться не раніше ніж через три тижні після оприлюднення оголошення про проведення Конкурсу на офіційних веб-сайтах Запорізької обласної державної адміністрації та ЗТПП.

Засідання Конкурсної комісії є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини її членів.

8. Рішення Конкурсної комісії приймається шляхом голосування простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Конкурсної комісії.

Рішення Конкурсної комісії оформлюється протоколом, який затверджується її головою та надається відповідно до Порядку.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

З. М. Бойко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали