МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 травня 2012 року N 350

Про створення координаційного штабу Міністерства охорони здоров'я України з питань медичного забезпечення чемпіонату ЄВРО-2012

Відповідно до статті 2 Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", вимог законів України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", "Про особливості забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у зв'язку з підготовкою та проведенням футбольних матчів" (Закон N 3673-VI), "Про правові засади цивільного захисту", Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467/2011 (Указ N 467/2011), Концепції медичного забезпечення під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2009 року N 563, з метою узгоджених дій щодо медичного забезпечення під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу наказую:

1. Створити координаційний штаб Міністерства охорони здоров'я України з питань медичного забезпечення чемпіонату ЄВРО-2012 у складі, згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про координаційний штаб Міністерства охорони здоров'я України з питань медичного забезпечення чемпіонату ЄВРО-2012 (далі - Координаційний штаб), що додається.

3. Визначити роботу Координаційного штабу в термін з 01.06.2012 по 06.07.2012.

4. Керівнику Координаційного штабу - заступнику Міністра Толстанову О. К. забезпечити в установленому порядку взаємодію з Міністерством надзвичайних ситуацій України та Міністерством внутрішніх справ України під час здійснення заходів із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

5. Головам Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Державної служби України з лікарських засобів, керівникам структурних підрозділів апарату МОЗ України забезпечити подання інформації Координаційному штабу відповідно до його запитів, в тому числі термінових.

6. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити подання Координаційному штабу інформації, необхідної для виконання покладених на нього завдань.

7. Визначити Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф установою, що забезпечує цілодобовий прийом й обробку інформації з питань медичного забезпечення чемпіонату ЄВРО-2012 для виконання завдань Координаційного штабу.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова


 

Додаток
до наказу Міністерства охорони здоров'я України
14.05.2012 N 350


Склад
координаційного штабу Міністерства охорони здоров'я України з питань медичного забезпечення чемпіонату ЄВРО-2012

Толстанов
Олександр Костянтинович

- заступник Міністра - керівник Координаційного штабу

Юрченко
Володимир Дмитрович

- радник Міністра

Хобзей
Микола Кузьмич

- директор Департаменту лікувально-профілактичної допомоги

Григоренко
Алла Анатоліївна

- начальник Управління громадського здоров'я

Синельник
Світлана Василівна

- начальник відділу організації медичного забезпечення ЄВРО-2012 Департаменту лікувально-профілактичної допомоги

Алексійчук
Людмила Валеріївна

- головний спеціаліст відділу організації медичного забезпечення ЄВРО-2012 Департаменту лікувально-профілактичної допомоги

Рощін
Георгій Георгійович

- директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України

Петраков
Ігор Юрійович

- заступник головного лікаря Центральної санітарно-епідеміологічної станції

Ляшко
Віктор Кирилович

- начальник відділу організації санітарно-епідеміологічного нагляду Державної санітарно-епідеміологічної служби

Дем'яненко
Дмитро Сергійович

- радник Міністра (за згодою)


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
14.05.2012 N 350


Положення
про координаційний штаб Міністерства охорони здоров'я України з питань медичного забезпечення чемпіонату ЄВРО-2012

1. Організація інформаційно-аналітичного забезпечення з питань медичної допомоги та санітарно-епідемічного благополуччя під час проведення чемпіонату ЄВРО-2012.

2. Взаємодія з:

оперативними штабами з питань медичного забезпечення чемпіонату ЄВРО-2012 Донецької, Львівської, Харківської обласних, Київської міської державних адміністрацій;

оперативним штабом Державної санітарно-епідеміологічної служби України;

робочими групами (штабами) міністерств та відомств, в тому числі відомчих медичних служб;

Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні;

підрозділами та офіційними особами УЄФА;

закладами охорони здоров'я, що здійснюють медичне обслуговування цільових груп УЄФА;

асистуючими та страховими компаніями на території України;

Міністерством надзвичайних ситуацій України, Міністерством внутрішніх справ України, іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади під час здійснення заходів із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру;

іншими представництвами.

3. Координація заходів з питань медичного забезпечення та санітарно-епідемічного благополуччя в офіційних місцях чемпіонату ЄВРО-2012, в приймаючих містах, на адміністративних територіях та шляхах пересування гостей і вболівальників під час проведення чемпіонату ЄВРО-2012.

4. Підготовка щоденної інформаційної довідки Віце-прем'єр-міністру України - Міністру охорони здоров'я України Богатирьовій Р. В. про хід медичного забезпечення та стан санітарно-епідемічного благополуччя під час проведення заходів чемпіонату ЄВРО-2012.

5. Інші передбачені законодавством завдання МОЗ України щодо організації медичного забезпечення під час проведення чемпіонату ЄВРО-2012.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали