ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2011 р. N 2074

Київ

Про створення міської комісії для проведення інвентаризації всіх об'єктів незавершеного будівництва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передані у володіння та користування публічному акціонерному товариству "АК "Київводоканал"

Відповідно до законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою проведення інвентаризації всіх об'єктів незавершеного будівництва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, для визначення доцільності їх подальшої експлуатації, продовження будівництва, консервації або списання, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Створити міську комісію для проведення інвентаризації всіх об'єктів незавершеного будівництва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передані у володіння та користування публічному акціонерному товариству "АК "Київводоканал" відповідно до договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва (в новій редакції Угоди про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "АК "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва від 20.11.2003), укладеного виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) з відкритим акціонерним товариством "АК "Київводоканал" від 01.12.2006, та затвердити її склад, що додається.

2. Створеній комісії до 01.12.2011 завершити інвентаризацію всіх об'єктів незавершеного будівництва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і обліковуються на балансі публічного акціонерного товариства "АК "Київводоканал" та надати першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Мазурчаку О. В. узагальнені пропозиції щодо подальшої експлуатації об'єктів незавершеного будівництва (продовження будівництва, консервації, списання та інше).

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.11.2011 N 2074

СКЛАД
міської комісії для проведення інвентаризації всіх об'єктів незавершеного будівництва, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передані у володіння та користування публічному акціонерному товариству "АК "Київводоканал"

Кобан
Ігор Адамович

- заступник начальника Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - начальник управління інженерного забезпечення, голова комісії

Волков
Володимир Васильович

- заступник начальника Управління ремонтно-будівельних робіт з виробництва публічного акціонерного товариства "АК "Київводоканал", секретар комісії

Павлачик
Любов Володимирівна

- заступник начальника відділу підприємств виробничої сфери та майна, переданого у володіння та користування спеціалізованим підприємствам Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Авраменко
Сергій Петрович

- заступник генерального директора з корпоративного управління публічного акціонерного товариства "АК "Київводоканал"

Струкова
Віта Дмитрівна

- заступник генерального директора з юридичних питань публічного акціонерного товариства "АК "Київводоканал"

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали