ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 5 липня 2016 року N 317

(з основної діяльності)

м. Київ

Про створення міжвідомчої комісії та затвердження плану виконання заходів щодо реалізації Плану імплементації Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 р. про оцінку та управління ризиками затоплення на 2016 - 2017 роки

На виконання пункту 254 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014 - 2017 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. N 847-р (Розпорядження N 847-р), Плану імплементації Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 р. про оцінку та управління ризиками затоплення (у частині заходів із строком виконання до кінця 2017 року), схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 р. N 132-р (Розпорядження N 132-р), та з метою забезпечення виконання заходів з оцінки та управління ризиками затоплення наказую:

1. Створити міжвідомчу комісію з імплементації Директиви 2007/60/ЄС від 23 жовтня 2007 р. про оцінку та управління ризиками затоплення (у частині заходів із строком виконання до кінця 2017 року), затвердити її персональний склад, що додається.

2. Затвердити план виконання заходів щодо реалізації Плану імплементації Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 р. про оцінку та управління ризиками затоплення на 2016 - 2017 роки (далі - План), що додається.

3. Департаменту організації заходів цивільного захисту (Маюров М. О.), Управлінню гідрометеорології (Гроховецька І. Л.), Українському гідрометеорологічному центру (Кульбіда М. І.), Українському гідрометеорологічному інституту ДСНС України та НАН України (Осадчий В. І.), Українському науково-дослідному інституту у сфері цивільного захисту (Кропивницький В. С.) забезпечити неухильне виконання заходів Плану та надання через Департамент державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту інформаційних матеріалів про стан його виконання за звітний період до 30 числа щомісяця.

4. Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту (Щербаченко О. М.) щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати Кабінет Міністрів України щодо стану виконання Плану імплементації Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 р. (у частині заходів із строком виконання до кінця 2017 року).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О. Г.

 

Голова

М. Чечоткін

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДСНС України
05 липня 2016 року N 317

СКЛАД
міжвідомчої комісії з імплементації Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту і Ради від 23 жовтня 2007 р. про оцінку та управління ризиками затоплення (у частині заходів із строком виконання до кінця 2017 року)

КОСТЕНКО
Олег Леонідович

заступник директора Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту - начальник управління, голова міжвідомчої комісії

КРОПОТОВ
Петро Петрович

головний спеціаліст відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, заступник голови міжвідомчої комісії

ПРОЦЮК
Жанна Вікторівна

головний спеціаліст відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, секретар міжвідомчої комісії

БАРТКОВА
Елеонора

ключовий експерт проекту ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" по водному компоненту (за згодою)

БОНЬ
Олександр Віталійович

начальник відділу управління водними ресурсами та морським середовищем Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди України (за згодою)

ВИХРИСТ
Сергій Михайлович

експерт проекту ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" з законодавчих питань (за згодою)

ВОДОЛАСКОВ
Валерій Павлович

заступник начальника управління - начальник відділу організації діяльності Управління гідрометеорології

ЄВСТАФ'ЄВ
Вадим Іванович

начальник відділу проектування конструктивних та інженерних систем будівель і споруд Департаменту з питань проектування об'єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку Мінрегіону України (за згодою)

КІР'ЯНОВА
Катерина Вікторівна

головний спеціаліст відділу управління водними ресурсами та морським середовищем Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди України (за згодою)

КУЛЬБІДА
Микола Іванович

директор Гідрометеорологічного центру ДСНС України

НАБИВАНЕЦЬ
Юрій Богданович

заступник директора Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України

ПРОКОПЕНКО
Анатолій Леонідович

заступник директора Гідрометеорологічного центру ДСНС України

САВЧУК
Ольга Романівна

головний спеціаліст відділу демаркації та делімітації державного кордону Департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру України (за згодою)

ТІТОВ
Костянтин Сергійович

експерт проекту ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" з питань впровадження Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту і Ради від 23 жовтня 2012 р. про оцінку та управління ризиками затоплення (за згодою)

ТРОЦЬКО
Володимир Валентинович

науковий співробітник відділу моделювання надзвичайних ситуацій УкрНДІЦЗ

ХАРЧЕНКО
Наталія Іванівна

головний спеціаліст відділу режимів водних об'єктів та моніторингу вод Управління водних ресурсів Держводагенства України (за згодою)

ХОРЄВ
Михайло Юрійович

начальник відділу координації діяльності територіальних органів Управління водних ресурсів Держводагенства України (за згодою)

ЧУМАЧЕНКО
Сергій Миколайович

начальник відділу моделювання надзвичайних ситуацій УкрНДІЦЗ

ЯКОВЕНКО
Сергій Олегович

головний спеціаліст відділу інженерно-технічних заходів та захисних споруд управління захисту населення і територій Департаменту організації заходів цивільного захисту

ЯРОШЕВИЧ
Олексій Євгенович

експерт проекту ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" з питань водної політики (за згодою).

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДСНС України
05 липня 2016 року N 317

ПЛАН
виконання заходів щодо реалізації Плану імплементації положень Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 р. про оцінку та управління ризиками затоплення на 2016 - 2017 роки

Найменування заходу

Строк виконання

Відповідальні за виконання (контроль)

Співвиконавці згідно з розпорядженням (Розпорядження N 132-р)1

1. Розроблення методики попередньої оцінки ризиків паводків

березень 2017 року

Гроховецька І. Л. - контр.
Осадчий В. І. - скл.
Кульбіда М. І.
Кропивницький В. С.

Держводагентство, Мінприроди, проект ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" (за згодою)

2. Розроблення методики розробки карт загроз і ризиків затоплення

червень 2017 року

Гроховецька І. Л. - контр.
Осадчий В. І.- скл.
Кульбіда М. І.
Кропивницький В. С.

Держводагентство, Мінприроди, Держгеокадастр, проект ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" (за згодою)

3. Розроблення методики розроблення багаторічних комплексних планів управління ризиками затоплення

вересень 2017 року

Гроховецька І. Л. - контр.
Осадчий В. І. - скл.
Кульбіда М. І.
Кропивницький В. С.
Щербаченко О. М.
Маюров М. О.

Держводагентство, Мінприроди, Мінрегіон, проект ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" (за згодою)

4. Розроблення проекту наказу МВС України "Про затвердження методики попередньої оцінки ризиків паводків"

вересень 2017 року

Щербаченко О. М.
Гроховецька І. Л.

Держводагентство, Мінприроди, Мінрегіон

5. Розроблення проекту наказу МВС України "Про затвердження методики розробки карт загроз і ризиків затоплення"

жовтень 2017 року

Щербаченко О. М.
Гроховецька І. Л.

Держводагентство, Мінприроди, Держгеокадастр

6. Розроблення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про порядок розроблення та затвердження планів управління ризиками затоплення та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. N 87"

грудень 2017 року

Щербаченко О. М.
Гроховецька І. Л.
Маюров М. О.

Держводагентство, Мінприроди, Мінрегіон, проект ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" (за згодою)

7. Розроблення проекту наказу МВС України "Про затвердження методики розроблення багаторічних комплексних планів управління ризиками затоплення"

грудень 2017 року

Щербаченко О. М.
Гроховецька І. Л.
Маюров М. О.

Держводагентство, Мінприроди, Мінрегіон

8. Здійснення заходів щодо вдосконалення діючої структури Українського гідрометеорологічного центру та його обласних центрів

грудень 2017 року

Кульбіда М. І. - скл.
Гроховецька І. Л.

Держводагентство, проект ЄС "Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС в сфері навколишнього середовища" (за згодою)

Примітка:

1 - розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 року N 132-р "Про схвалення розроблених Державною службою з надзвичайних ситуацій планів імплементації деяких актів законодавства ЄС" (Розпорядження N 132-р)
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали