МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 червня 2011 року N 604

Про створення Міжвідомчої робочої групи

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 5 жовтня 2011 року N 1055 (Наказ N 1055)

На виконання Порядку здійснення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб'єкта, затвердженого Указом Президента України від 25 червня 2002 року N 581, та з метою забезпечення узгодженості дій заінтересованих органів та організацій під час урегулювання спору у закордонному юрисдикційному органі за позовом МНС України до компанії "Legal Business Consultants ltd", здійснення підготовки пропозицій і рекомендацій з організаційно-правових, процедурних та інших питань, пов'язаних із забезпеченням захисту прав та інтересів МНС України, наказую:

1. Затвердити склад Міжвідомчої робочої групи:

Бондаренко Андрій Юрійович

заступник Міністра - керівник апарату, голова Міжвідомчої робочої групи

Поворозник Роман Романович

начальник Управління правового забезпечення, заступник голови Міжвідомчої робочої групи

Кулеба Олена Михайлівна

заступник начальника Управління - начальник відділу правової роботи та захисту інтересів Міністерства у судах Управління правового забезпечення, секретар Міжвідомчої робочої групи.

Члени Міжвідомчої робочої групи:

Галущенко Герман Валерійович

директор Департаменту судової роботи Міністерства юстиції України

Лавренюк Андрій Сергійович

заступник директора Департаменту правового забезпечення - начальник відділу правового захисту інтересів Міністерства в судових та інших органах Міністерства економіки України

Пахіль Володимир Олександрович

заступник директора Договірно-правового департаменту - начальник відділу спеціальних міжнародно-правових проблем Міністерства закордонних справ України


Шашкевич Любомир Михайлович (Наказ N 1055)


директор Департаменту інспектування у соціальній сфері та культурі ГоловКРУ (Наказ N 1055)


Костишина Ольга Миколаївна (Наказ N 1055)


головний спеціаліст Управління представництва інтересів держави в міжнародних та іноземних судах Департаменту судової роботи Міністерства юстиції України. (Наказ N 1055)

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 05.10.2011 р. N 1055) (Наказ N 1055)

2. Голові Міжвідомчої робочої групи у строк до 30.06.2011 забезпечити проведення засідання Міжвідомчої робочої групи.

 

Виконуючий обов'язки Міністра

В. Бут

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали