НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2012 року N 708

Про створення Міжвідомчої робочої групи з розробки Положення про регулювання дитячого мовлення в Україні

З метою визначення порядку здійснення регуляторних та контрольних функцій Національної ради щодо дитячого телерадіомовлення в Україні, змістових критеріїв дитячих програм та передач, особливостей програмування дитячого мовлення і трансляції аудіовізуальних творів, розрахованих на дитячу аудиторію, на виконання вимог та реалізацію прав, передбачених Конвенцією про права дитини (ЮНЕСКО) та чинним законодавством України, Національна рада вирішила:

1. Створити Міжвідомчу робочу групу з розробки Положення про регулювання дитячого мовлення в Україні (список додається).

2. Управлінню правового забезпечення підготувати відповідні зміни до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2012 рік.

3. Координацію роботи Міжвідомчої робочої групи та виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, відділ зв'язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями, управління координації роботи представників та секретаріатів представників.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Національної ради Мудрак Л. М.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
15.05.2012 N 708


Міжвідомча робоча група з розробки Положення про регулювання дитячого мовлення в Україні

1. Мудрак Лариса Михайлівна - заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

2. Опілат Ірина Володимирівна - член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

3. Левчук Оксана Іванівна - начальник контрольно-аналітичного управління Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

4. Шосталь Олег Віталійович - начальник управління правового забезпечення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

5. Василенко Людмила Вікторівна - завідувач сектору міжнародних зв'язків Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

6. Кравченко Тамара Василівна - начальник відділу зв'язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

7. Ракіна Олена Миколаївна - начальник управління координації роботи представників та секретаріатів представників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

8. Розкладай Ігор Євгенович - секретар Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, юрист Інституту медіа права (за згодою).

9. Макарський Олександр Едуардович - член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, професор кафедри телерадіожурналістики, дикторів та ведучих телепрограм Київського національного університету культури і мистецтв (за згодою).

10. Кметик Володимир Іванович - директор ТОВ "Телекомпанія Малятко-ТВ" (за згодою).

11. Савенко Олександр Миколайович - голова Ради директорів обласних ТРК, генеральний директор ДО "Київська державна регіональна телерадіокомпанія" (за згодою).

12. Зеленська Олена Віталіївна - член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, відповідальний секретар АДКіМУ, керівник дитячо-молодіжної студії "Птахи" (за згодою).

13. Мировець Таїсія Іванівна - заступник начальника юридичного відділу Держкомтелерадіо України (за згодою).

 

Заступник начальника управління
координації роботи представників
та секретаріатів представників

С. Савельєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали