ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 18.07.2018 р. N 3511-VII

Про створення наглядової ради комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" та затвердження Статуту підприємства у новій редакції

Відповідно до статей 25, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", статей 57, 78 Господарського кодексу України, рішень Одеської міської ради від 14 червня 2017 року N 2161-VII "Про визначення критеріїв, відповідно до яких утворення наглядової ради є обов'язковим у комунальних унітарних підприємствах Одеської міської ради та у господарських товариствах, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать територіальній громаді м. Одеси" (Рішення N 2161-VII) та від 26 липня 2017 року N 2307-VII "Про затвердження Порядку утворення, організації діяльності та ліквідації наглядових рад комунальних унітарних підприємств Одеської міської ради" (Порядок N 2307-VII), з метою підвищення ефективності діяльності комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" Одеська міська рада вирішила:

1. Створити наглядову раду комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" у складі 6 членів.

2. Затвердити Статут комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" у новій редакції (додається*).


* Не наводиться.

3. Доручити в. о. генерального директора комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Одеса" Макогонюк О. О.:

3.1. Здійснити заходи з державної реєстрації Статуту, зазначеного у пункті 2 цього рішення, відповідно до вимог чинного законодавства України.

3.2. Визначити умови та розміри оплати винагороди членів наглядової ради відповідно до чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань транспорту, дорожнього господарства, зв'язку і морегосподарського комплексу.

 

Міський голова

Г. Труханов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали