ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 17 квітня 2012 року N 78

Про створення оперативного штабу Агентства держмайна України на період забезпечення проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

На виконання Указу Президента України від 16.09.2011 р. N 919/2011 "Питання Штабу забезпечення міжнародної взаємодії і координації заходів безпеки з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (Положення N 919/2011) та відповідно до вимог статей 7 та 8 Закону України "Про боротьбу з тероризмом" наказую:

1. Створити оперативний штаб Агентства держмайна України (далі - оперативний штаб Агентства) щодо забезпечення взаємодії і координації заходів безпеки з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу у складі згідно з додатком N 1.

2. Начальником оперативного штабу Агентства призначити першого заступника Голови Агентства держмайна України Каленкова О. Ф.

3. Роботу оперативного штабу Агентства організувати на період з 17 квітня по 6 липня 2012 року.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства:

- з 17 квітня до 6 липня цього року подавати до оперативного штабу Агентства інформацію про загрози безпеці чемпіонату (згідно з додатком N 2) та події, які можуть вплинути на рівень терористичної загрози, їх оцінку, висновки в межах компетенції та рекомендації щодо запобігання та припинення;

- у разі виникнення або загрози виникнення вищезазначених подій негайно надавати інформацію до оперативного штабу Агентства за тел.: 246-32-20, 246-32-00 (з 20.00 до 8.00), тел./факс: 246-31-93, 246-30-53 (з 8.00 до 20.00), електронною поштою: Kaplyn@ppa.gov.ua, press@ppa.gov.ua.

5. Керівникам структурних підрозділів Агентства Сиротюку С. В., Козирєву В. О., Федорову В. В., Челобітченко В. А., Новикову В. В., Федоровичу Г. Ф. терміново довести вимоги даного наказу до керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Агентства.

6. Встановити чергування з числа членів оперативного штабу Агентства для доповіді інформації про події, які зазначені у додатку N 2, Штабу АТЦ при СБ України двічі на добу до 7.00 та 20.00 з 17 квітня до 6 липня цього року згідно з графіком, затвердженим начальником оперативного штабу Агентства.

7. Відповідальність за складання графіка чергування членів оперативного штабу Агентства з 17 квітня по 6 липня цього року покласти на завідувача Сектору мобілізаційної роботи Каплуна Д. І.

8. Відповідальність за виконання графіка чергування покладається персонально на кожного з членів оперативного штабу Агентства.

9. Начальнику Управління документального забезпечення роботи та контролю Омельченку М. Г. розмістити даний наказ на веб-сайті Агентства.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Агентства Каленкова О. Ф.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков


 

Додаток N 1
до наказу Агентства держмайна України
17.04.2012 N 78


Склад
оперативного штабу Агентства держмайна України щодо забезпечення взаємодії і координації заходів безпеки з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Начальник оперативного штабу

- Перший заступник голови Агентства держмайна України Каленков О.Ф;

Заступник начальника оперативного штабу

- Завідувач Сектору мобілізаційної роботи Каплун Д. І.;

Члени оперативного штабу

- Начальник відділу фінансово-економічного оздоровлення підприємств Управління реструктуризації та реформування власності Малашок М. М.;

 

- Заступник начальника управління - начальник відділу по роботі з управлінськими кадрами підпорядкованих підприємств Управління по роботі з персоналом Коверник О. М.;

 

- Головний спеціаліст відділу з питань енергозбереження, охорони праці, навколишнього середовища та пожежної
безпеки Департаменту взаємодії з підприємствами базових галузей Ахтирченко О. Є.;

 

 

- Головний спеціаліст відділу представництва у господарських товариствах Департаменту взаємодії з підприємствами високотехнологічних галузей Павлюченкова І. П.;

 

- Головний спеціаліст Режимно-секретного сектору Ященко В. В.;

 

- Головний спеціаліст відділу розробки стратегічних ініціатив та проектів нормативно-правових актів Департаменту стратегічного планування Швець Д. К.;

 

- Головний спеціаліст відділу договірної роботи Департаменту юридичного забезпечення Панов О. В.


 

Додаток N 2
до наказу Агентства держмайна України
17.04.2012 N 78


Потенційні загрози безпеці ЄВРО 2012

1. Інформація про терористичний акт або інформація про планування такого акту, або загроза його здійснення на території України та усі пов'язані з ним обставини.

2. Інформація про терористичний акт, про планування такого акту, загрозу його здійснення в іншій країні, зокрема у сусідній з Україною або країні, яка є учасником УЄФА ЄВРО 2012.

3. Контакти громадян України та іноземців, які перебувають на території України, з представниками екстремістських та терористичних середовищ.

4. Інформація про закладення вибухових матеріалів та загрозу використання таких матеріалів у містах - господарях ЄВРО 2012 та офіційних місцях ЄВРО 2012 (стадіони, побутово-тренінгові центри, готелі, побутово-тренінгові бази для арбітрів, готелі - офіційні місця перебування членів УЄФА, міжнародні трансляційно-передавальні центри).

5. Інформація про приїзд або намір приїзду до України осіб, пов'язаних з терористичними і екстремістськими організаціями.

6. Затримання іноземців, які походять з країн підвищеного ризику, під час нелегального перетину кордону.

7. Інформація, пов'язана з активністю екстремістських середовищ, зокрема інформація про заплановані такими середовищами демонстрації, пікети.

8. Виявлення під час контролю предметів, які можуть свідчити про зв'язок осіб, які їх перевозили, з екстремістськими чи терористичними угрупованнями, або предметів, які можуть бути використані для здійснення терористичного акту.

9. Крадіжка або спроба крадіжки зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і елементів озброєння з військових підрозділів, об'єктів або цивільних суб'єктів.

10. Виявлення випадків крадіжки або втрати матеріалів, які можуть бути використані при створенні зброї масового знищення.

11. Інформація про випадки нелегального отримання українських ідентифікуючих документів.

12. Крадіжка або спроба крадіжки службової форми, елементів обмундирування, знаків розрізнення або інших елементів форми, що ідентифікує працівників, посадових осіб, військовослужбовців правоохоронних та інформаційних органів, які знаходяться на стадіонах ЄВРО 2012.

13. Сигнали про придбання штучних добрив або інших хімічних засобів, вид та кількість яких свідчать про можливість використання в терористичній діяльності.

14. Спроби проникнення на військові об'єкти.

15. Підтверджена необґрунтована зацікавленість осіб, пов'язаних з екстремістськими або терористичними середовищами, в об'єктах, пов'язаних з ЄВРО 2012, елементах критичної інфраструктури або важливих об'єктів загального користування (серед іншого, таких, як аеропорти, залізничні та автовокзали, метро).

16. Підтверджені інциденти, які полягають у цілеспрямованих протиправних діях третіх осіб щодо об'єктів, вказаних у пункті 15, що може мати вплив на їх безпеку.

17. Фінансові операції, які здійснюються через суб'єктів, які підозрюються у зв'язках з екстремістськими угрупованнями.

18. Випадки викрадення громадян України або громадян країн, які беруть участь в чемпіонаті, особами, пов'язаними з екстремістською або терористичною діяльністю.

19. Викрадення авіа-, водного або наземного транспорту.

20. Інформація про замах або загрозу замаху на особу, об'єкт або обладнання, яке перебуває під державною охороною.

21. Інформація про запланований візит особи, яка перебуває під державною охороною, в офіційне місце УЄФА ЄВРО 2012 на території України під час проведення турніру.

22. Випадки публічного оголошення радикальних закликів особами, пов'язаними з екстремістською або терористичною діяльністю.

23. Інформація про погрози з боку осіб, поведінка яких свідчить про піддатливість до маніпуляції або про психічну хворобу, скоїти злочин терористичного характеру.

24. Сигнали про час, місце і тему конференцій, семінарів, зустрічей, які організовуються на території України за участю іноземців, які походять з країн підвищеного ризику.

25. Дані щодо підготовки або здійснення акцій кібертероризму (у т. ч. хакерство).

26. Установлені факти участі громадян України та іноземців, що тимчасово мешкають в Україні, в міжнародних хакерських угрупованнях, їх деструктивна діяльність щодо об'єктів Євро-2012 на території України та Польщі.

27. Факти зламування офіційних сайтів структур, задіяних в проведенні Євро-2012, розміщення на них гасел і закликів терористичного, екстремістського та іншого протиправного характеру, зміна довідкової інформації, що може викликати дезорганізацію в проведенні турніру.

28. Дані щодо несанкціонованого втручання до інформаційних потоків, пов'язаних з проведенням Євро-2012, що передаються каналами зв'язку, чи баз даних, що перебувають в комп'ютерах, автоматизованих системах, комп'ютерних мережах чи інших мережах електрозв'язку.

29. Факти кібератак на веб-сайти органів державної влади (встановлені джерела, наслідки несанкціонованого втручання тощо).

30. Несанкціоноване втручання в автоматизовані чи інформаційно-телекомунікаційні системи об'єктів енергетики, транспорту, зв'язку, житлово-комунальної та медичної сфер, які забезпечують управління технологічними процесами з виробництва основної продукції та послуг, що призвело або може привести до виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, масової загибелі громадян, соціального невдоволення, блокування роботи систем життєзабезпечення.

31. Дані про створення та використання шкідливих програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, які забезпечують проведення чемпіонату.

32. Нанесення збитків окремим фізичним елементам інформаційної інфраструктури (руйнування мереж електрозв'язку, створення перешкод, використання біологічних та хімічних засобів руйнування елементної бази тощо).

33. Вплив на інформаційно-телекомунікаційні системи з метою їх пошкодження або модифікації.

34. Створення або використання вже існуючих Інтернет-порталів, форумів, блогів тощо для пропагування ксенофобії та екстремізму.

35. Інформація щодо спрямувань терористичних та екстремістських організацій до членів вболівальницьких рухів, насамперед радикально налаштованих осіб.

36. Інформація про наміри цілеспрямованої дестабілізації громадського порядку поблизу об'єктів ЄВРО-2012 та на комунікаціях, що забезпечують їх діяльність.

37. Закладення у публічних місцях муляжів вибухових пристроїв та публічні погрози здійснення терористичного акту, у тому числі як чинники відволікання сил суб'єктів боротьби з тероризмом, а також спричинення паніки, особливо в місцях масового скупчення людей.

38. Наруга над державними символами інших держав з метою провокації порушення громадського порядку, виникнення негативного громадського та медіа-резонансу, міжнародних ускладнень тощо.

39. Поширення через ЗМІ та електронні медіа відомостей, що можуть спровокувати міжетнічні, міжконфесійні та релігійні конфлікти, паніку серед великих груп людей або дискредитувати Україну або Польщу як організаторів чемпіонату.

40. Виявлені спроби ввезення в Україну зброї та вибухових речовин, радіоактивних, хімічно або бактеріологічно небезпечних предметів, факти намагань перемістити з української території на польську вказані предмети.

41. Виявлені спроби проникнення на територію офіційних місць проведення чемпіонату з використанням підроблених документів, в т. ч. білетів на футбольні матчі.

42. Дані щодо організації незаконного переправляння (перетинання) осіб або створення каналу нелегальної міграції через державний українсько-польський кордон.

43. Напади на об'єкти, на яких є предмети, що становлять підвищену небезпеку для життя та здоров'я людей.

44. Випадки радіоактивного, хімічного або бактеріологічного зараження в регіонах проведення турніру.

45. Умисне ушкодження та виведення з ладу об'єктів зв'язку, теле-, радіомовлення, енергетичних комплексів і споруд.

46. Аварії на транспорті, катастрофи потягів, літаків, автомобілів, що призвели до жертв серед учасників та гостей чемпіонату.

47. Надзвичайні події на об'єктах з великим скупченням людей, задіяних в забезпеченні проведення турніру, що можуть вказувати на спробу скоєння терактів.

Інші чинники, які можуть впливати на імовірність вчинення терористичного акту перед або під час проведення ЄВРО 2012 та збільшення наслідків його дії.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали