ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.08.2017 р. N 553

Про створення оперативного штабу з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель

Керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення захисту від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв:

створити оперативний штаб з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель, затвердивши його склад та Положення про нього, що додаються.

 

Голова обласної державної
адміністрації - керівник обласної
військово-цивільної адміністрації

Ю. Г. Гарбуз

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
14 серпня 2017 року N 553

СКЛАД
оперативного штабу з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель

Данієлян
Вадим Романович

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова штабу

Філатова
Тетяна Дмитрівна

- начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області, заступник голови штабу (за згодою)

Макарова
Ганна Володимирівна

- заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області, секретар штабу (за згодою)

Члени штабу

Безкоровайна
Любов Григорівна

- заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Богуш
Володимир Данилович

- директор Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (за згодою)

Ковальов
Сергій Миколайович

- голова громадської організації "Асоціація фермерів та приватних землевласників Луганської області" (за згодою)

Марков
Руслан Валентинович

- директор Луганського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств (за згодою)

Оденчук
Дмитро Олексійович

- директор приватного сільськогосподарського підприємства "Агрофірма Привілля", член ради Громадської спілки "Аграрний союз України" (за згодою)

Окопний
Максим Миколайович

- начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Луганській області (за згодою)

Павлов
Олексій Леонідович

- голова селянського фермерського господарства "Айдар-овощ", віце-президент Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області (за згодою)

Попов
Сергій Васильович

- начальник відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення Управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Луганської області (за згодою)

Разумцев
Володимир Володимирович

- в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Луганській області (за згодою)

Чарушина
Євгенія Ігорівна

- прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при проведенні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення Управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Луганської області (за згодою).

 

Керівник апарату

І. М. Калініна

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
14 серпня 2017 року N 553

ПОЛОЖЕННЯ
про оперативний штаб з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель

1. Штаб з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель (далі - Штаб) є тимчасово діючим консультативно-дорадчим органом, який утворюється головою обласної держадміністрації - керівником обласної військово-цивільної адміністрації (далі - голова), з метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна.

2. У своїй діяльності Штаб керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами, розпорядженнями голови, а також цим Положенням.

3. Основним завданням Штабу є розгляд питань щодо захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна.

4. Штаб відповідно до покладених завдань:

1) здійснює моніторинг та аналіз стану справ та причин виникнення правопорушень, пов'язаних з протиправним захопленням земель чи збіжжя з виїздом на місце, у тому числі на підставі звернень власників та користувачів;

2) взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, правоохоронними і контролюючими органами з питань, що належать до його компетенції;

3) за результатами розгляду матеріалів надає голові пропозиції щодо усунення причин, що зумовлюють правопорушення, притягнення в установленому порядку до відповідальності винних осіб.

5. Штаб має право:

1) отримувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на нього завдань;

2) залучати до участі у своїй роботі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій (за погодженням з їх керівниками).

6. Персональний склад Штабу затверджується розпорядженням голови та включає голову Штабу, його заступника, секретаря та членів Штабу.

7. Організаційною формою роботи Штабу є засідання, які проводяться його головою щовівторка з 15 серпня до 15 жовтня 2017 року. У разі відсутності голови Штабу засідання проводить його заступник.

Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях Штабу забезпечує секретар.

8. За результатами засідання Штаб приймає рішення, яке містить пропозиції та рекомендації з питань, що належать до його компетенції.

Рішення Штабу приймається більшістю голосів присутніх на його засіданні членів шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Штабу.

Рішення Штабу оформлюється протоколом, який підписується головою Штабу та секретарем. Член Штабу, який не підтримує його пропозиції та рекомендації, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

9. Організаційне забезпечення діяльності Штабу здійснює Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

 

Керівник апарату

І. М. Калініна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали