ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.08.2011 р. N 433

Про створення організаційного комітету

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (Постанова N 357), враховуючи наказ Міністерства внутрішніх справ України від 20.03.2008 N 133 "Про затвердження Галузевої цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (із змінами), з метою організації та проведення в області міжнародної науково-практичної конференції "Забезпечення охорони громадського порядку і безпеки під час проведення матчів чемпіонату Європи 2012 року з футболу", керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити організаційний комітет з організації та проведення в області міжнародної науково-практичної конференції "Забезпечення охорони громадського порядку і безпеки під час проведення матчів чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (далі - організаційний комітет) та затвердити його персональний склад (додається).

2. Організаційному комітету розробити та затвердити на своєму засіданні План заходів з підготовки та проведення конференції.

3. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації (Ковальов), контроль - на в. о. заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Адамова Б. І.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
15.08.2011 N 433

СКЛАД
організаційного комітету міжнародної науково-практичної конференції "Забезпечення охорони громадського порядку і безпеки під час проведення матчів чемпіонату Європи 2012 року з футболу"

Шишацький
Андрій Володимирович

голова облдержадміністрації, співголова організаційного комітету

Бесчастний
Віктор Миколайович

начальник Донецького юридичного інституту МВС України, співголова організаційного комітету

Адамов
Борис Ісаєвич

в. о. заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету

Пашутін
Вадим Володимирович

перший заступник начальника Донецького юридичного інституту МВС України з навчально-методичної та наукової роботи, заступник голови організаційного комітету

Політова
Анна Сергіївна

т. в. о. начальника відділу організації наукової роботи Донецького юридичного інституту МВС України, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Гарбуз
Світлана Володимирівна

начальник відділу з питань ЄВРО 2012 ГУМВС України в Донецькій області

Горбачов
Василь Павлович

завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України

Ковальов
Валерій Вікторович

в. о. начальника відділу взаємодії з право-охоронними органами облдержадміністрації

Свинаренко
Олег Іванович

заступник начальника управління з питань підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу облдержадміністрації.

 

В. о. заступника голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

Б. І. Адамов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали