НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

НАКАЗ

від 7 липня 2012 року N 404

м. Київ

Про створення редакційної колегії "Інформаційного бюлетеня НКРЕ"

У зв'язку з перереєстрацією друкованого засобу масової інформації "Інформаційний бюлетень НКРЕ" (свідоцтво про державну реєстрацію серія КВ N 19067-7857ПР, дата реєстрації 08.05.2012), засновником якого стала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, та на виконання Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" наказую:

1. Покласти обов'язки редакції "Інформаційного бюлетеня НКРЕ" на відділ зв'язків з громадськістю, комунікацій та аналізу інформації.

2. Створити редакційну колегію "Інформаційного бюлетеня НКРЕ" у складі:

Тітенко Сергій Михайлович, Голова Комісії, головний редактор;

Усатюк Дмитро Вікторович, Член Комісії;

Слободянюк Іван Петрович, начальник відділу зв'язків з громадськістю, комунікацій та аналізу інформації, заступник головного редактора;

Морозова Вікторія Іванівна, начальник юридичного управління;

Хвоя Тетяна Петрівна, головний спеціаліст відділу зв'язків з громадськістю, комунікацій та аналізу інформації.

3. Начальнику відділу зв'язків з громадськістю, комунікацій та аналізу інформації Слободянюку І. П. забезпечити в місячний термін укладання угоди про співпрацю з видавцем та розповсюджувачем "Інформаційного бюлетеня НКРЕ".

4. Наказ Національної комісії регулювання електроенергетики України від 02.08.2000 N 43 "Про призначення редактора та створення редакційної ради "Інформаційного бюлетеня НКРЕ" (зі змінами) визнати таким, що втратив чинність.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали