ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2012 р. N 694

Київ

Про створення робочої групи з координації заходів з монтажу тимчасових споруд в місці проведення заходу "Офіційна фан-зона турніру УЄФА Євро-2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)"

Відповідно до Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись рішенням Київської міської ради від 08.02.2007 N 61/722 "Про Угоду з Приймаючим містом фінального турніру чемпіонату Європи 2010 - 2012 року з футболу" та розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.03.2012 N 512 "Про проведення заходу "Офіційна фан-зона турніру УЄФА ЄВРО 2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та по вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)" (Розпорядження N 512):

1. Створити робочу групу з питань координації заходів з монтажу тимчасових споруд в місці проведення заходу "Офіційна фан-зона турніру УЄФА Євро-2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)" (далі - Захід) у складі згідно з додатком до цього розпорядження.

2. Визначити, що основним завданням робочої групи є забезпечення координації заходів структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальних підприємств та організатора Заходу, ТОВ "Холідей Сервіс", з монтажу тимчасових споруд в місці проведення Заходу відповідно до проектних рішень, розроблених на замовлення Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Питання щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
27.04.2012 N 694


Склад
робочої групи з координації заходів з монтажу тимчасових споруд в місці проведення заходу "Офіційна фан-зона турніру УЄФА Євро-2012 в м. Києві на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до вул. Б. Хмельницького)"

1.

Черній Віктор Данилович

1 заступник начальника Головного управління капітального будівництва, керівник робочої групи

2.

Попель Арсен Олександрович

1 заступник начальника Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу

3.

Казачук Володимир Олександрович

Заступник начальника Головного управління комунального господарства

4.

Роменський Сергій Якович

Заступник начальника Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва

5.

Ковалишин Анатолій Васильович

Головний інженер ПАТ "АК "Київводоканал" (за згодою)

6.

Головатенко Сергій Михайлович

Начальник КМ "Центральний" ПАТ "Київенерго" (за згодою)

7.

Малихін Олександр Володимирович

Заступник голови Шевченківської РДА

8.

Сандрацький Володимир Григорович

Заступник голови Печерської РДА

9.

Петриченко Анатолій Іванович

ДП "Київпроект-1" ПАТ "Київпроект" (за згодою)

10.

Расчислова Ірина Михайлівна

Головний спеціаліст юридичного відділу Головного управління капітального будівництва, керівник робочої групи

11.

Майборода Олександр Вікторович

ТОВ "Холідей Сервіс" (за згодою)


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали