МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 листопада 2011 року N 560

Про створення Робочої групи з опрацювання проектів угод щодо регіонального розвитку та забезпечення подальшого їх виконання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2007 року N 751 "Про затвердження Порядку підготовки, укладення та виконання угоди щодо регіонального розвитку і відповідної типової угоди" та з метою координації робіт з підготовки і подання в установленому порядку Міністерству економічного розвитку і торгівлі України узгоджених пропозицій та зауважень до проектів угод щодо регіонального розвитку, а також моніторингу їх виконання наказую:

1. Затвердити склад Робочої групи з опрацювання проектів угод щодо регіонального розвитку та забезпечення подальшого їх виконання, що додається.

2. Затвердити Положення про Робочу групу з опрацювання проектів угод щодо регіонального розвитку та забезпечення подальшого їх виконання, що додається.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра К. О. Єфименка.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали