МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 квітня 2012 року N 270

Про створення Робочої групи з підготовки пропозицій щодо врегулювання питань експлуатації міждержавних ліній електропередач на території України і Молдови

Відповідно до статті 5 Закону України "Про електроенергетику", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 382/2011 (Положення N 382/2011), з метою врегулювання питань експлуатації міждержавних ліній електропередач на території України і Молдови наказую:

Створити робочу групу з підготовки пропозицій щодо врегулювання питань експлуатації міждержавних ліній електропередач на території України і Молдови у складі:

Чех С. М.

- заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України, голова робочої групи

Асташев Є. В.

- начальник управління міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності Департаменту корпоративного управління Фонду державного майна України, заступник голови робочої групи (за згодою)

Члени комісії:

 

Соркін Б. В.

- заступник директора Департаменту електроенергетики

Власенко Л. Ю.

- начальник відділу Департаменту електроенергетики

Павлюк М. І.

- начальник відділу Департаменту юридичного забезпечення

Баталов А. Г.

- заступник директора з перспективного розвитку та зовнішніх технологічних зв'язків ДП НЕК "Укренерго" (за згодою)

Светелік О. Д.

- заступник начальника Управління зовнішніх технологічних та економічних зв'язків ДП НЕК "Укренерго" (за згодою)

Янковський Г. К.

- головний інженер - перший заступник директора, Північної електроенергетичної системи ДП НЕК "Укренерго" (за згодою)

Репалова Г. Б.

- заступник начальника відділу регулювання міждержавних майнових відносин Управління міждержавних майнових відносин та інвестиційної діяльності Департаменту корпоративного управління Фонду державного майна України (за згодою).


2. Робочій групі (Чех С. М.) в термін до 30 квітня 2012 року підготувати пропозиції стосовно врегулювання питань експлуатації міждержавних ліній електропередач на території України і Молдови.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали