Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про створення робочої групи з питань охорони та відтворення водних живих ресурсів у Дніпропетровській області на 2018 рік

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.03.2018 р. N Р-149/0/3-18

Про створення робочої групи з питань охорони та відтворення водних живих ресурсів у Дніпропетровській області на 2018 рік

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про тваринний світ", "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів" (Закон N 3677-VI), з метою посилення державного контролю за дотриманням чинного законодавства України в галузі охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів у нерестовий період 2018 року:

1. Створити робочу групу з питань охорони та відтворення водних живих ресурсів у Дніпропетровській області (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі вжити відповідних заходів в межах повноважень, передбачених чинним законодавством України, з охорони водних живих ресурсів та недопущення незаконного вилову і торгівлі водними живими ресурсами у нерестовий період з 01 квітня 2018 року по 19 червня 2018 року включно.

3. Рекомендувати управлінню Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області надавати інформацію щодо питань охорони, відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Дніпропетровської області до департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації щомісячно до 10 числа станом на 01 число кожного місяця у нерестовий та у після нерестовий період.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити інформування населення стосовно проведення заходів з охорони водних живих ресурсів та недопущення незаконного вилову і торгівлею водними живими ресурсами у нерестовий період з 01 квітня 2018 року по 19 червня 2018 року включно.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 30 березня 2017 року N Р-169/0/3-17 "Про створення робочої групи з питань охорони та відтворення водних живих ресурсів у Дніпропетровській області" (Розпорядження N Р-169/0/3-17).

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Кужмана О. М.

 

Голова облдержадміністрації

В. М. Резніченко

 

Додаток
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
22.03.2018 N Р-149/0/3-18

СКЛАД
робочої групи з питань охорони та відтворення водних живих ресурсів у Дніпропетровській області

КУЖМАН
Олег Миколайович

перший заступник голови облдержадміністрації, голова робочої групи

СТРІЛЕЦЬ
Руслан Олександрович

директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, заступник голови робочої групи

БОГОНІС
Володимир Романович

заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (за згодою)

ВОЛКОВ
Василь Іванович

начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області (за згодою)

ГОЛОВКО
Олексій Іванович

інспектор управління патрульної поліції в Дніпропетровській області департаменту патрульної поліції (за згодою)

КОМАРОВ
Дмитро Вікторович

голова правління громадського формування з охорони громадського порядку "Дніпровська природна інспекція" (за згодою)

ЛАГУТІН
Віктор Вікторович

начальник відділення поліції в річковому порту Амур-Гавань Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (за згодою)

ОЧЕРЕТЯНИЙ
Максим Анатолійович

начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (за згодою)

ПРОКОФЬЄВ
Юрій Миколайович

віце-президент Міжнародної асоціації спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю "ЦЕНТР" (за згодою)

СНІСАР
Олександр Миколайович

голова Антикорупційної правозахисної Ради (за згодою)

ФЕДОРЧУК
Ірина Юріївна

начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації

ШИБКО
Дмитро Віталійович

начальник Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області (за згодою).

 

Директор департаменту екології
та природних ресурсів
облдержадміністрації

Р. О. Стрілець
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали