МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 червня 2012 року N 455

Про створення робочої групи з питань підвищення надійності енерго- та газопостачання Новоград-Волинського, Червоноармійського, Баранівського, Ємільчинського районів Житомирської області

Відповідно до статті 5 Закону України "Про електроенергетику", Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 382/2011 (Положення N 382/2011), та з метою безпечної експлуатації, підвищення надійності енерго- та газопостачання Житомирської області наказую:

Створити робочу групу з питань підвищення надійності енерго- та газопостачання Новоград-Волинського, Червоноармійського, Баранівського, Ємільчинського районів Житомирської області у складі:

Соркін Б. В.

- заступник директора Департаменту електроенергетики, голова робочої групи

Власенко Л. Ю.

- начальник відділу Департаменту електроенергетики, заступник голови робочої групи

Члени комісії:

Рамазанов В. А.

- головний спеціаліст Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива

Катренко Г. М.

- начальник відділу НАК "Енергетична компанія України" (за згодою)

Демченко В. В.

- начальник інспекції Держенергонагляду у Житомирській області (за згодою)

Гриців Г. З.

- заступник директора Департаменту капітальних вкладень та внутрішніх інвестицій - начальник управління контролю капітальних інвестицій НАК "Нафтогаз України" (за згодою)

Нікітюк С. В.

- заступник начальника управління забезпечення надійності транспортування газу і нафти - начальник відділу надійності систем постачання газу і нафти Департаменту охорони праці, промислової безпеки та надійності транспортування газу і нафти НАК "Нафтогаз України" (за згодою)

Павловський Ю. С.

- директор з технічних питань ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" (за згодою).


2. Робочій комісії (Соркін Б. В.) у термін до 29 червня 2012 року проаналізувати стан забезпечення електро- та газопостачанням Новоград-Волинського, Червоноармійського, Баранівського, Ємільчинського районів Житомирської області. З'ясувати проблемні питання щодо безпечної експлуатації, підвищення надійності енерго- і газопостачання зазначених районів та розробити План заходів щодо їх усунення.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали