ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2012 р. N 1151

Київ

Про створення робочої групи з питань реалізації Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства" у місті Києві

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з урахуванням Указу Президента України від 08.09.2010 N 895/2010 "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямків соціально-економічного та культурного розвитку", постанови Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 N 1256 "Про затвердження переліку проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти)" та в рамках Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Створити робочу групу з питань реалізації Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства" у місті Києві та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі з питань реалізації Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства" у місті Києві розробити у двотижневий термін план заходів щодо реалізації Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства" у місті Києві та подати на затвердження в установленому порядку.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
04.07.2012 N 1151


Склад
робочої групи з питань реалізації Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства" у місті Києві

Попов О. П.

- голова Київської міської державної адміністрації, голова робочої групи

Мохорєв В. А.

- начальник Головного управління охорони здоров'я, заступник голови робочої групи

Кучук М. І.

- заступник голови Київської міської державної адміністрації

Біла В. В.

- головний лікар Київського міського пологового будинку N 7

Залеська В. В.

перший заступник начальника Головного управління охорони здоров'я

Камінський В. В.

- директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини

Макаренко М. В.

- головний лікар Київського міського пологового будинку N 5

Падалка В. М.

перший заступник начальника Головного фінансового управління

Губар О. І.

- начальник відділу будівництва та інвестицій Головного управління охорони здоров'я.


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали