МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 квітня 2012 року N 229

Про створення Робочої групи з розгляду проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

З метою забезпечення повного та всебічного розгляду проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.92 N 459 "Про порядок видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів і встановлення лімітів використання ресурсів загальнодержавного значення" наказую:

1. Утворити Робочу групу з розгляду проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та затвердити її склад і регламент роботи, що додаються.

2. Голові Робочої групи забезпечувати опрацювання проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та подання узагальнених пропозицій щодо їх затвердження заступнику Міністра відповідно до розподілу функціональних повноважень.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вільдмана І. Л.

 

Міністр

М. В. Злочевський


 

Додаток


Склад
Робочої групи з розгляду проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

Канцурак В. В.

Директор Департаменту заповідної справи - голова Робочої групи

Іваненко І. Б.

заступник директора - заступник голови Робочої групи

Лагодич І. С.

заступник начальника відділу державного управління природно-заповідним фондом Департаменту заповідної справи - секретар Робочої групи

Члени Робочої групи:

 

Матвєєв С. Р.

начальник відділу державного управління природно-заповідним фондом Департаменту заповідної справи

Тарасенко В. О.

начальник відділу охорони рослинного світу Департаменту охорони природних ресурсів та екомережі

Домашлінець В. Г.

начальник відділу охорони тваринного світу Департаменту охорони природних ресурсів та екомережі

Ковальчук Н. Г.

головний юрисконсульт відділу взаємодії з Верховною Радою України та регуляторної діяльності Юридичного департаменту.


 

Додаток


Регламент
Робочої групи з розгляду проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

1. Цей Регламент Робочої групи з розгляду проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (далі - Робоча група) визначає процедуру розгляду проектів лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду (далі - ПЗФ) загальнодержавного значення (далі - проект лімітів) Мінприроди.

2. Проекти лімітів із відповідними матеріалами, що надійшли до Мінприроди, надаються Департаменту заповідної справи для забезпечення організації їх розгляду Робочою групою.

3. Голова Робочої групи здійснює загальне керівництво роботою Робочої групи, скликає її засідання та головує під час засідань. У разі відсутності голови Робочої групи його обов'язки виконує його заступник.

4. Організацію роботи щодо розгляду проектів лімітів Робочою групою та подання їх на розгляд членам Робочої групи здійснює секретар Робочої групи. У разі відсутності секретаря Робочої групи його обов'язки виконує один з членів Робочої групи, визначений її головою.

5. Члени Робочої групи у дводенний термін особисто здійснюють вивчення отриманих проектів лімітів та надають секретарю Робочої групи свої попередні пропозиції щодо їх затвердження. Після розгляду проектів лімітів усіма членами Робочої групи її секретар у триденний термін готує проект порядку денного чергового засідання Робочої групи, а голова Робочої групи призначає дату засідання.

До роботи у Робочій групі, за рішенням її голови, можуть бути залучені інші фахівці та експерти.

6. Засідання Робочої групи вважається чинним у разі присутності більше ніж половини її складу.

7. Рішення Робочої групи щодо затвердження лімітів приймається відкритим прямим голосуванням, простою більшістю голосів її членів, які беруть участь у засіданні.

8. На засіданні Робочої групи ведеться протокол засідання, який підписується головуючим і членами Робочої групи та затверджується заступником Міністра.

9. Проект протоколу засідання подається на затвердження заступнику Міністра не пізніше ніж за 5 днів до закінчення терміну розгляду проектів лімітів, щодо яких складено протокол, разом з проектами лімітів, що мають бути затверджені.

 

Директор
Департаменту заповідної справи

В. В. Канцурак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали