МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 травня 2012 року N 249

Про створення робочої групи з розробки нормативно-правових актів з реалізації Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою"

З метою виконання Плану заходів щодо реалізації Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою", затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 квітня 2012 року N 196, наказую:

1. Створити робочу групу з розробки нормативно-правових актів з реалізації Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (Закон N 4391-VI) (далі - робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі забезпечити виконання Плану заходів щодо реалізації Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою", затвердженого наказом Мінагрополітики України від 12 квітня 2012 року N 196.

3. Організаційне забезпечення робочої групи покласти на Департамент фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М. Д.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
03.05.2012 N 249


СКЛАД
робочої групи з розробки нормативно-правових актів з реалізації Закону України "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" (Закон N 4391-VI)

Безуглий
Микола Дмитрович

- перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова робочої групи

Члени робочої групи:

 

Ахіджанов
Баграт Рафікович

- директор Департаменту фінансово-кредитної політики Мінагрополітики України

Кваша
Сергій Миколайович

- директор Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку Мінагрополітики України

Прудка
Оксана Вікторівна

- начальник відділу страхування та кредитування Департаменту фінансово-кредитної політики Мінагрополітики України

Мірошниченко
Олена Олександрівна

- головний спеціаліст відділу страхування та кредитування Департаменту фінансово-кредитної політики Мінагрополітики України

Редько
Ірина Володимирівна

- головний економіст - фінансист відділу фінансів аграрного ринку, продовольства та соціального розвитку села Управління фінансів АПК та природоохоронних заходів Департаменту фінансів виробничої сфери та майнових відносин Міністерства фінансів України (за згодою)

Прокопенко
Роман Андрійович

- головний спеціаліст відділу аграрної політики, землекористування та продовольчої безпеки управління розвитку ринків Департаменту розвитку реального сектору економіки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (за згодою)

Кравченко
Людмила Миколаївна

- заступник начальника управління - начальник відділу з правового регулювання фінансових послуг Управління фінансового законодавства Департаменту цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин Міністерства юстиції України (за згодою)

Логвіновський
Віктор Георгійович

- представник Департаменту методології стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (за згодою)

Новіков
Геннадій Володимирович

- голова Аграрного союзу України (за згодою)

Гудзь
Олена Євгенівна

- доктор економічних наук, науковий співробітник ННЦ "Інститут аграрної економіки" (за згодою)

Гудима
Наталія Володимирівна

- президент Ліги страхових організацій України (за згодою)

Назаренко
Василь Миколайович

- голова комітету Ліги страхових організацій України з питань страхування ризиків в аграрному секторі, голова правління ПрАТ "Українська аграрно-страхова компанія" (за згодою)

Головко
Ірина Володимирівна

- заступник керівника Програми "Розвиток агрострахування та агрофінансування в Україні" Міжнародної фінансової корпорації (МФК) (за згодою).

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали