ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 липня 2012 року N 91

Про створення робочої групи з удосконалення державних санітарних правил і норм для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

На виконання Постанови Верховної Ради України від 07.06.2012 N 4949-VI (Рекомендація N 4949-VI), якою схвалено Рекомендації парламентських слухань на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання" та передбачено удосконалення державних санітарних правил і норм для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, наказую:

1. Створити робочу групу для розгляду питання щодо удосконалення державних санітарних правил і норм для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у складі:

Омельчук С. А.

- начальника Відділу орган...

 

Доступ до документа «Наказ від 24.07.2012 № 91 Про створення робочої групи з удосконалення державних санітарних правил і норм для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали