МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 квітня 2011 року N 435

Про створення системи централізованого пожежного та техногенного спостерігання та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів МНС

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів і територій та впровадження системи централізованого пожежного та техногенного спостерігання наказую:

1. Визначити відповідальним за організацію виконання заходів зі створення, впровадження та функціонування системи централізованого пожежного та техногенного спостерігання Державне підприємство "Мобільний рятувальний центр МНС України", яке входить до системи органів управління і підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України.

2. Державному підприємству "Мобільний рятувальний центр МНС України" (Лавриненко С. Б.):...

 

Доступ до документа «Наказ від 20.04.2011 № 435 Про створення системи централізованого пожежного та техногенного спостерігання та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів МНС» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали