МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.10.2011 р. N 305-р

Про створення служби містобудівного кадастру у складі управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 7 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 17.08.2011 N 59, пункту 5 протокольного рішення селекторної наради Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.08.2011.:

1. Доручити управлінню регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації (Атанасову О. П.) забезпечити створення в установленому порядку служби містобудівного кадастру у складі управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації.

2. Доручити головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, утворити відповідні служби містобудівного кадастру у складі спеціально уповноважених органів містобудування та архітектури.

3. Пункти 1, 2 розпорядження голови облдержадміністрації від 18.12.2009 N 479-р "Про проведення державної експертизи містобудівної документації" виключити.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали