ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 28.12.2010 р. N 914

Про створення спеціалізованих служб цивільної оборони міста Житомира

Із змінами і доповненнями, внесеними рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 15 грудня 2011 року N 728 (Перелік N 728)

З метою забезпечення заходів цивільної оборони, захисту населення і території міста Житомира від надзвичайних ситуацій та згідно зі статтею 12 Закону України "Про цивільну оборону України", статтею 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у зв'язку з вибуттям деяких керівників спеціалізованих служб, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Створити спеціалізовані служби цивільної оборони міста Житомира на базі управлінь, відділів міської ради, підприємств міста та затвердити згідно з додатком.

2. Начальникам спеціалізованих служб цивільної оборони міста Житомира у термін до 20 лютого 2011 року:

2.1 Визначити своїми розпорядженнями (наказами) організаційно-штатну структуру служби, склад невоєнізованих формувань та призначити відповідних посадових осіб.

Копії зазначених документів надати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

2.2 Уточнити Положення про службу, план дій органів управління та сил служби по забезпеченню завдань цивільної оборони та надати їх на затвердження начальнику цивільної оборони міста.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міськвиконкому від 14.06.2007 N 458 "Про створення служб цивільної оборони міста Житомира".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Заінчковського І. А.

 

Міський голова

В. М. Дебой


 

Додаток
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
28.12.2010 N 914


ПЕРЕЛІК
спеціалізованих служб цивільної оборони міста Житомира

Додаток втратив чинність(згідно з рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 15 грудня 2011 року N 728) (Перелік N 728)

(Перелік N 728)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали