МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2011 року N 789

Про створення телефонної "гарячої лінії - АНТИ ГРИП" Міністерства охорони здоров'я України

З метою здійснення санітарно-освітньої роботи серед населення про заходи індивідуальної і колективної профілактики грипу та ГРВІ, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою у разі появи ознак захворювання та вчасного реагування на звернення громадян з зазначеного питання наказую:

1. Головному лікарю Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція Міністерства охорони здоров'я України" Некрасовій Л. С.:

1.1. Створити до 21.11.2011 на базі Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція Міністерства охорони здоров'я України" телефон "гарячої лінії - АНТИ ГРИП", виділивши окремий телефонний номер.

1.2. Забезпечити робочі місця для прийому дзвінків за телефоном "гарячої лінії - АНТИ ГРИП" та щоденне чергування компетентних фахівців (лікарів, фельдшерів) для надання консультацій громадянам у телефонному режимі з 900 до 1900.

1.3. Затвердити форму картки реєстрації телефонних звернень громадян на "гарячу лінію - АНТИ ГРИП", що додається.

1.4. Визначити відповідальну особу за дотриманням графіка роботи "гарячої лінії - АНТИ ГРИП", ведення обліково-реєстраційної документації телефонних звернень громадян, їх аналізу та щотижневого інформування МОЗ України.

2. Директору Державного підприємства "Український інформаційно-обчислювальний центр Міністерства охорони здоров'я України" Артамонову О. В. забезпечити технічний супровід та автоматизацію обліково-реєстраційної документації телефонних звернень громадян.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, головним державним санітарним лікарям АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя на водному, залізничному та повітряному транспорті:

3.1. Створити до 21.11.2011 власні телефони "гарячої лінії - АНТИ ГРИП", виділивши окремий телефонний номер для прийому телефонних дзвінків та надання консультацій у телефонному режимі компетентними фахівцями.

3.2. Інформувати до 22.11.2011 Центр грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу "Центральна санітарно-епідеміологічна станція Міністерства охорони здоров'я України" про графік роботи та телефони власних "гарячих ліній". Про внесення змін у графік роботи інформувати протягом трьох днів.

4. Помічнику Міністра - прес-секретарю Юрченко Т. В. забезпечити інформування громадськості через друковані та електронні засоби масової інформації про створення "гарячої лінії - АНТИ ГРИП" Міністерства охорони здоров'я України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на Голову Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України Пономаренка А. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
14.11.2011 N 789

КАРТКА
реєстрації звернення громадянина (громадянки) за телефоном "гарячої лінії - АНТИ ГРИП"

1. Прізвище, ім'я, по батькові громадянина (громадянки) ___________

___________

2. Контактна інформація про громадянина (громадянку) ___________

___________

___________

3. Дата звернення _______

4. Зміст питання ________

___________

5. Зміст питання при повторному звернені

___________

___________

6. Результати консультації

___________

Відповідальна особа                     (підпис)               Прізвище, ім'я, по батькові

"___" 201_ року

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали