КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 584/7921

Про створення тимчасової контрольної комісії Київради з питань управління корпоративними правами та проведення 25.04.2012 чергових загальних зборів акціонерів акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд"

Відповідно до статей 26, 48 та 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 28 Статуту територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N 371/1805, статті 16 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 14.07.2011 N 383/5770 (Рішення N 383/5770), з метою здійснення ефективного контролю щодо управління корпоративними правами територіальної громади міста Києва в АТХК "Київміськбуд" Київська міська рада вирішила:

1. Створити тимчасову контрольну комісію (далі - комісія) Київради з питань управління корпоративними правами та проведення 25.04.2012 чергових загальних зборів акціонерів акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд" у складі:

голова комісії - ПАВЛИК Віталій Андрійович, депутат Київради;

члени комісії:

- ГАЙДУК Віталій Михайлович, депутат Київради;

- ГРІНЮК Віктор Ростиславович, депутат Київради;

- ДМИТРУК Юрій Павлович, депутат Київради;

- ІВАНОВ Петро Федорович, депутат Київради;

- КОВАЛЕНКО Анатолій Андрійович, депутат Київради;

- КУРИЛИЧ Мирон Ярославович, депутат Київради;

- ЛОЙФЕНФЕЛЬД Олександр Якович, депутат Київради;

- МЕЛІХОВА Тетяна Іванівна, депутат Київради;

- МОСКАЛЬ Денис Денисович, депутат Київради;

- ОМЕЛЬЯНЕНКО Олексій Анатолійович, депутат Київради;

- ШЛАПАК Алла Василівна, депутат Київради;

- ШПАК Ігор В'ячеславович, депутат Київради;

- ЯРОШЕНКО Роман Валерійович, депутат Київради.

2. Визначити такі завдання комісії:

2.1. Контроль за станом управління корпоративними правами територіальної громади м. Києва в АТХК "Київміськбуд".

2.2. Здійснити контроль відповідності вимогам законів України та рішень Київської міської ради проведення 25.04.2012 чергових загальних зборів акціонерів акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд" та прийняття на них відповідних рішень.

3. Для виконання покладених на комісію завдань комісія має право у десятиденний термін отримувати від виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), його структурних підрозділів та АТХК "Київміськбуд" документи, необхідні для виконання покладених на комісію завдань, а також заслуховувати необхідну інформацію.

4. Комісії за результатами роботи протягом п'яти місяців надати звіт та внести пропозиції на розгляд Київської міської ради.

5. Матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи тимчасової контрольної комісії покласти на секретаріат Київради.

6. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали